• تاریخ: آذر 20, 1394
  • شناسه خبر: 8801

تونی گریان تبریز را ترک کرد/ وعده بازگشت اولیویرا به تراکتوری ها

تونی اولیویرا با بدرقه هواداران و مسوولان باشگاه تراکتورسازی، تبریز را به مقصد پرتغال ترک کرد. ...

۲۱

به گزارش ندای چاراویماق به نقل از  آناج، تونی اولیویرا سرمربی سابق تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به همراه دستیاران پرتغالی خود و با بدرقه هواداران و مسوولان باشگاه تراکتورسازی، لحظاتی پیش شهر تبریز را به مقصد پرتغال ترک کرد.

بنابراین گزارش، تعدادی از هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی ساعتی قبل از حضور اولیویرا در فرودگاه، مقابل منزل استیجاری تونی حضور یافته و برای بدرقه او انتظار می کشیدند که پس از خروج تونی وی را تا فرودگاه همراهی کرده و به همراه تعدادی دیگر از هواداران که قبل از حضور آنها در فرودگاه بودند، مربی محبوب خود را بدرقه کردند.

البته تونی زمانی که از منزلش خارج می شد وقتی با هواداران روبرو شد، دقایقی را با آنها سخن گرفت. وی هنگام صحبت هایش اشک می ریخت که این حرکت احساسی مترجمش را نیز احساساتی کرده و وی نیز اشک ریخت.

این مربی پرتغالی در صحبت های خود با هواداران به آنها اعلام کرد که روزی به تبریز بازخواهد گشت.

همچنین از باشگاه تراکتورسازی نیز سعید عباسی مدیرعامل و کاظم شهریاری مدیر رسانه ای تراکتورسازان به همراه تنی چند از کارمندان باشگاه برای بدرقه تونی در فرودگاه حاضر شده بودند.

در این میان سعید آقایی تنها بازیکن تراکتورسازی بود که برای بدرقه تونی همچون هواداران در مقابل منزل تونی حضور یافته و با همراهی کردن مربی سابق تیمش تا فرودگاه، وی را بدرقه کرد.

گفتنی است حدود ۲۰۰ هوادار تراکتورسازی برای بدرقه تونی و دستیاران پرتغالی اشدر فرودگاه شهید مدنی تبریز حضور یافته بودند.