• تاریخ: آبان 30, 1394
  • شناسه خبر: 8444

پیش بینی بیش از ۳۵ برنامه برای هفته بسیج+جدول برنامه ها

فرمانده سپاه ناحیه چاراویماق گفت : بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج بالغ بر ۳۵ ویژه برنامه در سطح شهرستان چاراویماق اجرا می شود . ...

علی دوست۳۴۲

فرمانده سپاه ناحیه چاراویماق در مصاحبه با خبرنگار ندای چاراویماق گفت: :هفته بسیج  فرصت مناسبی برای یادآوری ایثارودل دادگی عاشقان نظام ،است که درعرضه های مختلف وزمینه های گوناگون،با فرهنگ و تفکربسیجی درراه اعتلای میهن وحمایت از نظام تلاش می کنند.

سرهنگ علی دوست افزود: در۵ آذر سال ۵۸ بسیج به فرمان امام خمینی رسما” تاسیس شد  وامروزدراقصی نقاط  کشو و درمیان آحاد مختلف مردم جامعه ، شجره طیبه بسیج شکل گرفته وفرهنگ بسیجی دراقشار مختلف  مردم این سرزمین بصورت تخصصی درراه دفاع ازآرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رشد و توسعه کشور تلاش ومجاهدت می کنند.

وی تاکید کرد: بسیجی با نگاه بصیرتی که دارد، هرکجا که احساس مسئولیت نماید ، در جهت حمایت و دفاع از نظام وارد میدان می شود و از اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی  در عرصه های مختلف  حمایت و پشتیبانی می کند .

فرمانده سپاه چاراویماق افزود:امسال بالغ بر ۳۵  ویژه برنامه  گرامیداشت هفته بسیج ، با هدف تقویت روحیه ایثار و شهادت و استکبار ستیزی  و ایستادگی ومقاومت و تبین اقتصاد مقاومتی  و معرفی بسیج و توسعه آن  و تبین توانمندیها و ظرفیتهای بسیج برای  مقابله با  نفوذ فرهنگی دشمنان به مرحله اجرا در خواهد آمد

سرهنگ علی دوست افزود: ملاک و معیار ما در تمامی برنامه ها و مسائل فرمایشات امام خمینی (ره) ومنویات رهبر انقلاب و سلسله مراتب است.

wpid-img_20151121_104847.jpg

 

  • جواد - آبان 30, 1394 در 9:54 ق.ظ

    تمام بار فرهنگی شهرستان بر دوش سپاه افتاده است ونهادهای فرهنگی فقط بودجه می گیرند وخواب هستند