• تاریخ: شهریور 25, 1394
  • شناسه خبر: 7051

نمایش عاطفه و شکوه همدلی در شهرستان چاراویماق

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان چاراویماق گفت: ۴ پایگاه این نهاد و ۳ پایگاه بسیج روستائی کمک های مردم نوعدوست چاراویماق را در جشن عاطفه ها جمع آوری می کنند. ...

وثوقی

به گزارش ندای چاراویماق، اصغر وثوقی افزود: مراسم جشن عاطفه ها در این شهرستان همزمان با سراسر کشور طی روزهای ۲۶ و ۲۷ شهریور برگزار می شود.

وی اظهار داشت: زنگ جشن عاطفه ها به صورت نمادین در دبستان شهید بهشتی و مدرسه دخترانه سمیه شهرستان چاراویماق در ۸ مهر نواخته می شود.

وثوقی خاطرنشان کرد: خیرین و مردم نیکوکار این شهرستان تاکنون ۵۰ میلیون ریال به صورت نقدی به جشن عاطفه ها کمک کرده اند که در اسرع وقت به دست دانش آموزان بی بضاعت خواهد رسید.

مدیر کمیته امداد شهرستان چاراویماق ضمن تقدیر از مساعدت مردم نوعدوست این شهرستان خواستار شرکت پرشور آنان در مراسم جشن عاطفه ها گردید.

وثوقی تلاش مجدانه در کاهش آلام نیازمندان در موسم بازگشایی مدارس، آشنایی خیرین با فعالیتهای فرهنگی و آموزشی کمیته امداد، ارائه خدمات افزونتر به دانش آموزان تحت حمایت و کمکهای موردی به دیگر دانش آموزان نیازمند، اجرای طرح محسنین و حامی یابی برای دانش آموزان نیازمند و ترویج روحیه نوعدوستی و فرهنگ انفاق را از اهداف برگزاری جشن عاطفه ها برشمرد.