• تاریخ: شهریور 25, 1394
  • شناسه خبر: 7037

۹۵درصد داروهای بیمارستان صحرایی تخصصی است

رییس بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه زهرا(س) گفت:۹۵ درصد داروهای موجود در داروخانه بیمارستان تخصصی می باشد که به صورت رایگان در اختیار مدارا شدگان قرار می گیرد ...

DSC00238

علی محمدیان رییس بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه زهرا(س)در مصاحبه با خبرنگار ندای چاراویماق افزود که کلیه خدمات ارائه شده در این بیمارستان به صورت رایگان می باشد.

وی گفت این بیمارستان از تاریخ۹۴/۰۶/۲۴ به مدت ۴ روز ادامه دارد و کلیه امکانات درمانگاهی و پاراکلینیکی و تشخیصی در این بیمارستان مستقر است.

رییس بیمارستان صحرایی از تعویض و صدور دفترچه خدمات درمانی برای اندسته از افرادی که مهلت اعتبار دفترچه سپری شده است خبر داد

محمدیان افزود : تعداد پزشکان عمومی مستقر در بیمارستان به تعداد۱۵ پزشک می باشد که پس از غربالگری توسط انها به متخصصین موجود در بیمارستان ارجاع می دهند.

علی محمدی افزود که با توجه به ظرفیتهای موجود در بیمارستان صحرایی هموطنان عزیز از سایر شهرستان های همجوار نیز می توانند به این بیمارستان مراجعه نمایند.

محمدیان ادامه داد افرادی که طبق تشخیص بیماران نیاز به جراحی و عمل داشته باشند به بیماریتان تبریز ارجاع خواهند شد و طبق هماهنگی های قبلی کلیه خدمات به صورت رایگان انجام می شود.

رییس بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه زهرا(س) ادامه داد که این بیمارستان با کمک و همیاری سازمان هلال احمر استان، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، بیمارستان شهید محلاتی تبریز، سپاه عاشورا، قرار گاه منطقه ای عاشورا،سپاه چاراویماق،شبکه بهداشت و درمان چاراویماق وبسیج جامعه بزشکی استان بر پا شده است

علی محمدی در ادامه افزود که تمام داروهای رایگان است و ارزش تقریبی این داروها نهصد میلیون ریال می باشد