• تاریخ: تیر 4, 1394
  • شناسه خبر: 5209

خیر چاراویماقی کالا به ارزش ۱۸۶/۷۰۰/۰۰۰ ریال به اطعام مددجویان مساعدت نمود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای چاراویماق، اصغر وثوقی مدیر کمیته امداد شهرستان چاراویماق  اعلام کرد که در ادامه کمکهای خیرین بزرگوار در اطعام  نیازمندان  در ماه مبارک رمضان حاج عوض آقاپور خیر چاراویماقی مقیم تهران مقدار ...

خیر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای چاراویماق، اصغر وثوقی مدیر کمیته امداد شهرستان چاراویماق  اعلام کرد که در ادامه کمکهای خیرین بزرگوار در اطعام  نیازمندان  در ماه مبارک رمضان حاج عوض آقاپور خیر چاراویماقی مقیم تهران مقدار ۴تن برنج و ۲تن ۶۰۰کیلو مرغ تازه کشتار و ۲تن و ۴۰۰کیلو روغن نباتی جمعا” به ارزش ۱۸۶/۷۰۰/۰۰۰ ریال جهت اطعام افطاری  مددجویان تحت حمایت این نهاد به کمیته امداد اهدانمود که در حا ل توزیع بین  مددجویان   میباشد.
آقای آقاپور هدف از این اقدام را جلب رضایت الهی و قرب الله برشمرد و افزود کمک به نیازمندان یک وظیفه شرعی و عرفی میباشد که انشا الله مورد قبول حضرت حق واقع شود.
اضافه می نماید این خیر حمایت بیمه طرح آتیه  کلیه ایتام (۹۲نفری) شهرستان را نیزواریز نموده و تحت چتر حمایتی مادی و معنوی خویش قرار داده است .
وثوقی در پایان افزود با حمایت خیرین محترم تعداد ۴واحد مسکونی به ارزش تقریبی ۱/۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال نیز برای مددجویان در حال احداث میباشد.