• تاریخ: خرداد 20, 1394
  • شناسه خبر: 4846

برگزاری جشن وهمایش تجلیل از جوانان نمونه چاراویماق

به گزارش ندای چاراویماق، در این مراسم که به مناسبت هفته جوان برگزار گردید از جوانان نمونه شهرستان در عرصه های فرهنگی  و هنری ، ورزشی ، علمی و اجتماعی  تجلیل بعمل آمد. در این همایش ، بدر شکوهی فرماندار چاراویماق ، با اشار ...

۹۹۹۹

به گزارش ندای چاراویماق، در این مراسم که به مناسبت هفته جوان برگزار گردید از جوانان نمونه شهرستان در عرصه های فرهنگی  و هنری ، ورزشی ، علمی و اجتماعی  تجلیل بعمل آمد.

در این همایش ، بدر شکوهی فرماندار چاراویماق ، با اشاره به گفته امام خمینی (ره) که فرمود:اگر انقلاب به ثمر نشست و اگر هشت سال دفاع مقدس به پیروزی رسید به برکت جوانان این کشور بوده است، افزود: این مراسم فرصتی مغتنم برای سپاس از تلاش و همت قشر توانمند جامعه است..وی خاطر نشان کرد جوانان مهمترین سرمایه هر جامعه هستند و باید قدر این سرمایه را دانست و برای حل مشکلات موجود بر سر راه جوانان باید همت بیشتری کرد.شکوهی درخصوص معضل بیکاری جوانان شهرستان چاراویماق گفت: با راه اندازی ناحیه صنعتی چاراویماق در آینده ای نزدیک این مشکل تاحدودی مرتفع خواهد شد.

در ادامه این همایش، حجت الاسلام زرنقی امام جمعه چاراویماق با اشاره به نامگذاری سال ۹۴ گفت: همدلی و همزبانی همانگونه که باید میان دولت و ملت وجود داشته باشد،باید در میان تمام اقشار جامعه نیز موجود باشد.وی از جوانان خواست در حل تمام مسائل و مشکلات با مسئولین همدلی و همزبانی داشته باشند.

در پایان این مراسم از جوانان نمونه و برتر این شهرستان تجلیل بعمل آمد.