• تاریخ: خرداد 9, 1394
  • شناسه خبر: 4527

نبود امکانات خوابگاهی مانع میزبانی شهرستان چاراویماق در مسابقات

حسین پور از نبود خوابگاه در شهرستان برای میزبانی مسابقات مختلف گله کرده و افزود:نبود چنین امکاناتی همیشه محدودیت هایی در جهت گرفتن میزبانی مسابقات مختلف برای ما ایجاد میکند. ...

حسین پور۰۱

به گزارش ندای چاراویماق به نقل از  خبرنگار چاراویماق حجت حسین پور این هفته سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه بود بود.وی ابتدا با برشمردن داشته های اداره ی ورزش و جوانان شهرستان چاراویماق از برخی درخواست های شهروندان درجهت ایجاد اشتغال از این اداره اظهار ناتوانی کرده و افزود:اداره ورزش و جوانان د ر کل ۳ سالن ورزشی دارد که به صورت تمام وقت در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

حسین پور در ادامه از نبود خوابگاه در شهرستان برای میزبانی مسابقات مختلف گله کرده و افزود:نبود چنین امکاناتی همیشه محدودیت هایی در جهت گرفتن میزبانی مسابقات مختلف برای ما ایجاد میکند.ما ۱۵ هییت ورزشی فعال در سطح شهرستان داریم که هر سال مقام های ارزشمند مختلفی برای شهرستان کسب می کنند.

رییس اداره ورزش و جوانان در زمینه ایجاد استخر به مصوبه ی سفر استاندار اشاره کرد و افزود الحمدالله این امر درحال پیگیری و انجام می باشد و تلاش های خوبی صورت گرفته است.

حسین پور در پایان ضمن تبریک روز جوان از آحاد مردم شهرستان جهت توسعه ی ورزشهای همگانی و ایجاد نوعی فضای نشاط و ورزش دعوت کرده و تصریح کرد: تمامی امکانات اداره ورزش و جوانان در خدمت ورزش دوستان و مردم فهیم چاراویماق می باشد.