• تاریخ: خرداد 20, 1397
  • شناسه خبر: 16959

آغاز تغییرات معاونان فرمانداران و بخشداران آذربایجان شرقی

به زودی قطار تغییرات مدیریتی معاونین فرمانداران و بخشداران به ایستگاه شهرستان های هشترود، چاراویماق و هریس می رسد. ...

رضا استاد رحیمی  به آغاز تغییرات معاونین فرمانداران و بخشداران آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: به زودی قطار تغییرات مدیریتی معاونین فرمانداران و بخشداران به ایستگاه شهرستان های هشترود، چاراویماق و هریس می رسد.

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی بابیان اینکه هیچ گونه تغییراتی در فرمانداران آذربایجان شرقی نخواهیم داشت، افزود: تقریباً تغییر و تحول در سطح فرمانداران آذربایجان شرقی به پایان رسیده و اکنون نوبت به معاونین و بخشداران رسیده است.

وی در پاسخ سوالی مبنی بر این که آیا فرمانداری هایی در آذربایجان شرقی به فرمانداری ویژه ارتقاء می یابند یا خیر؟ گفت: فعلاً دفتر تشکیلات در این خصوص نظر نداده است که آن را اعمال کنیم ضمناً فرمانداری ویژه زمانی محقق می شود که از هر حیث شاخص ها را داشته باشد و تا به حال دفتر تشکیلات نظری ارائه نداده و تا مادامی که نظر نداده باشد نمی توان گفت فرمانداری در استان ویژه می شود.

استاد رحیمی اضافه کرد: جدیداً برخی از فرمانداری های آذربایجان شرقی به خصوص فرمانداری اهر به لحاظ جمعیت، محدوده و وسعت مجدداً مورد بررسی قرار گرفته و پس از این که بررسی انجام گرفت آن وقت می توان گفت کدام یک از فرمانداری ها شاخص های ارتقاء به فرمانداری ویژه را دارند.

مهر