• تاریخ: اردیبهشت 31, 1397
  • شناسه خبر: 16879

بیش از ۹۰ درصد راه‌های روستایی شهرستان چاراویماق تخریب شده است

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس گفت: بیش از۹۰درصد راه‌های روستایی این شهرستان تخریب شده است و این منصفانه نیست که این شهرستان را به نسبت جمعیت بسنجیم، امیدوارم به توسعه راه‌های این شهرستان توجه ویژه‌ای شود. ...

به گزارش ندای چاراویماق ، سیدحمزه امینی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرماندار جدید شهرستان چاراویماق اظهار داشت: شهرستان چاراویماق با وجود ظرفیت‌های مناسب برای توسعه و پیشرفت در مقایسه با سایر شهرستان‌ها و وسعت این شهرستان  از سطح پایینی برخوردار است.

وی افزود: بیش از۹۰درصد راه‌های روستایی این شهرستان تخریب شده است و این منصفانه نیست که این شهرستان را به نسبت جمعیت بسنجیم، امیدوارم به توسعه راه‌های این شهرستان توجه ویژه‌ای شود.

امینی به مهاجرت معکوس در روستاها نیز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه اکثر مردم این شهرستان که قبلاً مهاجرت کرده‌اند ولی الان به مهاجرت معکوس روی آورده‌اند، اما با اجازه ندادن برخی از مسوولان برای ساخت وساز در این روستاها مشکلات را برای مهاجرت این افراد زیاد کرده است.

نماینده مردم شهرستان های چاراویماق و هشترود در مجلس شورای اسلامی  به ظرفیت ها و وسعت چاراویماق اشاره کرد و گفت: وسعت این شهرستان برابر با استان البرز است اما امکانات موجود در آن بسیار ناچیز و در حد صفر است.

در ادامه برنامه از زحمات رحیم بلال زاده فرماندار شهرستان چاراویماق تشکر وحکم صابر تقویمی به عنوان فرماندار شهرستان چاراویماق قرائت شد.