• تاریخ: اسفند 4, 1396
  • شناسه خبر: 16710

ایام فاطمیه فرصتی برای شناخت سیره فاطمه(س) است

یکی از مربیان عقیدتی سیاسی چاراویماق در جمع کارکنان سپاه این شهرستان، ایام فاطمیه را فرصتی مناسب برای شناخن سیره فاطمه(س) دانست و گفت: اگر در جامعه کنونی متولیان مسائل اجتماعی و فرهنگی و خانواده ها سیره و روش حضرت فاطمه( ...

به گزارش ندای چاراویماق،یکی از مربیان عقیدتی سیاسی چاراویماق در جمع کارکنان سپاه این شهرستان، ایام فاطمیه را فرصتی مناسب برای شناخن سیره فاطمه(س) دانست و گفت: اگر در جامعه کنونی متولیان مسائل اجتماعی و فرهنگی و خانواده ها سیره و روش حضرت فاطمه(س) را سر مشق و الگوی کارهای خود قرار دهند از مشکلات و بحران های موجود کاسته خواهد شد.

حجت الاسلام حبیب گوهری با بیان اینکه روش های غربی و لائیک توان اداره و راهنمایی بشر برای سعادت و خوسبختی را ندارند، افزود: در خود غرب برای جلوگیری از مسائل خشونت آمیز و بی بند و باری محدودیت های بسیاری را اعمال می کنند در حالی که این نسخه را برای کشورهای اسلامی با حدت و شدت تمام می پیچند.
وی مطالعه و تدریس همه ابعاد زندگی حضرت فاطمه(س) در مدارس ودانشگاه های کشور را امری ضروری برشمرد و خاطر نشان کرد: پیروی از سبک زندگی بیگانه هویت یک ملت را تهی می کند و این بزرگترین خطر برای آن جامعه است.