• تاریخ: بهمن 27, 1396
  • شناسه خبر: 16699

مشت محکم چاراویماقی ها بر دهان استکبار در ۲۲ بهمن/هیئات در روز شهات حضرت فاطمه(س) عزاداری خیابانی کنند

امام جمعه موقت شهرستان چاراویماق با اشاره به برگزاری مراسم های عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: از تمامی دستجات و هیئات مذهبی می خواهم که در روز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به صورت منظم و متحد به عزاداری خیابانی بپرداز ...

به گزارش ندای چاراویماق، امام جمعه موقت شهرستان چاراویماق در خطبه های نمار جمعه این شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: مردم ولایت مدار شهرستان چاراویماق همچون سراسر کشور با حضور کوبنده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تجدید  میثاق با ارمان های امام و رهبری مشت محکمی نیز بد دهان یاوه گویان و استکبار  زدند.

وی در ادامه افزود: رسانه های معاند و شبکه های ماهواره ای  قبل از راهپیمایی ۲۲ بهمن با اجرای برنامه های سعی در کم رنگ کردم حضور مردم در راهپیمایی می کردند و حتی در بعضی شبکه ها ازعان می داشتند که دولت با وعده سکه مردم را به راهپیمایی دعوت میکند.

حجت الاسلام موسوی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان شهرستان در جهت اجرای برنامه های دهه فجر گفت: در موردبرنامه های دهه فجر انتقاداتی را دارم که الان جای مناسبی برای بیان آن نیست.

امام جمعه موقت چاراویماق با اشاره به سخنان فرماندار در ویژه برنامه با کاروان انقلاب گفت: فرماندار چاراویماق از تخصیص ۲میلیاردو ۴۰۰ میلیون تومان برای استخر شهرستان خبر داد که قرار است دهه فجر سال اینده به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به برگزاری مراسم های عزاداری شهادت حضرت فاظمه زهرا(س) گفت: از تمامی دستجات و هیئات مذهبی می خواهم که در روز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به صورت منظم و متحد به عزاداری خیابانی بپردازند.

موسوی در ادامه ضمن اشاره به گناه ربا خواری گفت: رباخواری گناه بزرگی است و خداوند نیز ربا خوار را مورد نفرین قرارد داده است