• تاریخ: بهمن 20, 1396
  • شناسه خبر: 16658

بهربرداری از چند طرح عمرانی و خدماتی در چاراویماق+تصاویر

  به گزارش ندای چاراویماق، به مناسبت دهه مبارک فجر  عملیات گاز رسانی به ۳۹ روستای بخش شادیان آغاز شد. با آغاز این پروژه که حدود یکسال بطول خواهد انجامید قرار است ۱۵۷۰ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۶۰۰۰ نفر تحت پوشش شبکه ...

 

به گزارش ندای چاراویماق، به مناسبت دهه مبارک فجر  عملیات گاز رسانی به ۳۹ روستای بخش شادیان آغاز شد. با آغاز این پروژه که حدود یکسال بطول خواهد انجامید قرار است ۱۵۷۰ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۶۰۰۰ نفر تحت پوشش شبکه گاز رسانی قرار گیرند. برای این طرح اعتباری به میزان ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تخصیص یافته است.

همچنین آبرسانی به روستای مولوی کورانلو نیز به بهره برداری رسید. این طرح نیز با خط انتقال به طول ۸۰۰ متر و شبکه ای به طول ۱۵۰۰ متر تعداد ۲۵ خانوار این روستا را تحت پوشش شبکه آبرسانی قرار میدهد. گفتنی است برای این پروژه اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

در ادامه  ۴ باب خانه بهداشت نیز بصورت همزمان در روستاهای بارگاه، عمواوغلی سفلی، دوه یاتاقی کورانلو و قرمزی باغ به بهره برداری رسید. برای افتتاح این طرحها مبلغ ۶ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال هزینه شده است.