• تاریخ: بهمن 11, 1396
  • شناسه خبر: 16609

پیش بینی بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در دهه فجر/میدان دادن به جوانان باعث پیشرفت شهرستان خواهد شد.

سرگرد داستان فرمانده سپاه ناحیه چاراویماق در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه در تشریح برنامه های پیش بینی شده سطح شهرستان و این ناحیه برای دهه فجر گفت: در طول دهه مبارک فجر بیش از ۱۰۰ ویژه برنامه در سطح شهرستان چار ...

به گزارش  ندای چاراویماق، سرگرد داستان فرمانده سپاه ناحیه چاراویماق در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه در تشریح برنامه های پیش بینی شده  سطح شهرستان و این ناحیه برای دهه فجر گفت: در طول دهه مبارک فجر بیش از ۱۰۰ ویژه برنامه در سطح شهرستان چاراویماق اجرا خواهد شد که بیش از ۶۰ برنامه آن مختص سپاه ناحیه چاراویماق خواهد بود.

 

وی در ادامه به شاخص ترین برنامه قابل اجرا در دهه فجر اشاره کرد و گفت: مهمترین برنامه روز ۱۲ بهمن ماه خواهد بود که در این روز با ولایت تجدید میثاق خواهد شد.

 

سرگرد داستان در ادامه نشست به تشریح برنامه اجرایی این سپاه در دهه فجر اشاره کرد و افزود: برگزاری نشست های بصیرت و روشنگری، یادواره های شهدا، عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدا، برگزاری برنامه ها و مسابقات متنوع ورزشی،  دیدار با خانواده شهدا، نواختن زنگ انقلاب و حضور سازمان یافته در نماز جمعه ۲۰ بهمن ماه همراه با سخنرانی فرمانده سپاه چاراویماق و در نهایت شرکت پرشور مردم انقلابی چاراویماق در راهپیمایی یوم الله ۲۲  را از جمله برنامه های اجرایی این سپاه برشمرد.

 

وی ابراز کرد: برگزاری محفل انس با قران کریم یکی دیگر از برنامه های دهه مبارک فجر می باشد که در طول دهه مبارک فجر اجرا خواهد شد.

 

سرگرد داستان به میدان داری دیروز و امروز جوانان اشاره کرد و گفت اگر میدان داری جوانان نبود ۲۲ بهمن سال۵۷ اتفاق نمی افتاد و از مهمترین دستاورد های انقلاب اسلامی این بود که انقلاب اسلانی ایران تحقیر شدن را به عزت تبدیل کرد.

 

وی : به ظرفیت های موجود در شهرستان اشاره کرد و گفت:میدان دادن به جوانان باعث پیشرفت شهرستان خواهد بود و باید در جهت رشد و پیشرفت شهرستان  از ظرفیت های جوانان به خوبی استفاده کرد و مسئولان نیز باید قدر این ظرفیت را بدانند.

 

فرمانده سپاه ناحیه چاراویماق به نقش ولایت در خنثی سازی توطئه های  دشمن اشاره کرد و گفت: یکی ار عنصر قوی انقلاب اسلامی ایران که ان را از انقلاب های سایر کشورها از جمله مصر متمایز  می کند  عنصر قوی ولایت هست .