• تاریخ: دی 23, 1396
  • شناسه خبر: 16534

برگزاری مراسمات دهه فجرموجبانتقال ارزشهابه نسل های جدید وصدور آن به دیگر کشورها ست

مدیر آموزش و پرورش چاراویماق گفت : برگزاری مراسمات و جشن های هرچه باشکوه تر برای عید انقلاب در راستای حفظ و انتقال ارزشها و آرمانهای، انقلاب به نسل های جدید و حتی صدور آن به دیگر کشورها می باشد ...

به گزارش ندای چاراویماق؛ در آستانه فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر، جلسه معاونین و مربیان پرورشی مدارس شهر قره آغاج با حضور مدیر و معاون پرورش آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش چاراویماق گفت : برگزاری مراسمات و جشن های هرچه باشکوه تر برای عید انقلاب در راستای حفظ  و انتقال ارزشها و آرمانهای، انقلاب  به نسل های جدید و حتی صدور آن به دیگر کشورها می باشد  و بر این اساس لازم و ضروری است در برنامه ریزی برای بزرگداشت دهه فجر برنامه های هنری و فرهنگی به صورت خلاقانه و نوآورانه طراحی و با مشارکت خود دانش آموزان اجرایی شود.

اسدی در ادامه افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در واقع پاسخ به ندای فطرت عدالت خواهی و ظلم ستیزی انسان‌ ها بود  و مفاهیم استقلال، آزادی  و جمهوری اسلامی به معنای واقعی آن با اراده و حرکت آگاهانه اکثریت ملت ایران در بهمن ۵۷ با پیروزی انقلاب اسلامی و قطع دست سلطه استعمار در کشور تحقق یافت.