• تاریخ: شهریور 12, 1396
  • شناسه خبر: 16055

بهره برداری از هفت طرح خدماتی و بهداشتی در چاراویماق

هفت طرح خدماتی و بهداشتی با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال در چاراویماق به بهره برداری رسید. ...

به گزارش ندای چاراویماق، طرح برق رسانی به روستای شیرعلی با یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار یکی از طرح هایی بود که در این روز با حضور فرماندار و مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.
چهار طرح آبیاری تحت فشار نیز با یک میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال اعتبار و تحت پوشش قراردادن ۱۵ هکتار در این روز به بهره برداری رسید.
همچنین ساختمان جهاد کشاورزی بخش شادیان در زمینی به مساحت ۱۱۰ متر مربع و با اعتبار یک میلیارد و۵۰ میلیون ریال دیگر طرح افتتاح شده در چاراویماق در ششمین روز از هفته دولت بود.
مرکز بهداشتی و درمانی آغجه ریش در بخش شادیان نیز دیگر طرح بهره برداری شده در این روز بود که در زمینی به مساحت ۵۹۸ متر مربع و در ۲ طبقه و هفت میلیارد ریال اعتبار ساخته شده است.
در مراسم دیگری که با حضور مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی برگزار شد اولین مرکز توانبخشی شهرستان چاراویماق در شهر قره آغاج و همچنین ۰ واحد مسکونی مدد جویان بهزیستی به بهره برداری رسید.
محسن ارشدزاده در این مراسم هدف از افتتاح چنین مراکزی را ارائه خدمات به معلولان در شهرستان های محل زندگی عنوان کرد و افزود: مساله تامین مسکن خانواده های دارای ۲ معلول و بیشتر از اولویت بهزیستی بوده و خواهد بود.