• تاریخ: شهریور 6, 1396
  • شناسه خبر: 16046

دستور ساخت مرکز دیالیز شهرستان چاراویماق صادر شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت:برای مراعات حال بیماران کلیوی شهرستان چاراویماق، دستور ساخت مرکز دیالیز این شهرستان صادر شده که از روز شنبه عملیات ساخت‌وساز آن شروع خواهد شد تا بعد از پایان عملیات ساختمانی و بهره‌بردار ...

به گزارش ندای چاراویماق به نقل از ایسنا، محمد حسین صومی در مراسم کلنگ زنی کلنیک تخصصی امام رضا(ع) شهرستان هشترود بیان کرد: بزرگترین دستاورد حوزه سلامت در دولت تدبیر و امید، سلامت و رضایت‌مندی مردم است که از زمان به کارگیری این طرح به بهترین نحو ارائه خدمات کرده است.

وی افزود: برای مراعات حال بیماران کلیوی شهرستان چاراویماق، دستور ساخت مرکز دیالیز این شهرستان صادر شده که از روز شنبه عملیات ساخت‌وساز آن شروع خواهد شد تا بعد از پایان عملیات ساختمانی و بهره‌برداری از این مرکز درمانی، شاهد ارائه خدمات به این قشر از بیماران در چاراویماق باشیم.

وی با بیان اینکه در سطح استان کمبود متخصص کودکان به شدت احساس می‌شود، اظهار کرد: از زمان روی کار آمدن من به دانشگاه علوم پزشکی، دستگاه‌های دیالیز و خدمات به مراجعه کنندگان به مراکز درمانی دو برابر شده است.

گفتنی است، کلنگ ساخت‌وساز  کلنیک تخصصی امام رضا(ع) در زمینی به مساحت ۸۰۰ متر مربع و با هزینه اولیه یک میلیارد تومانی توسط دکتر صومی به زمین زده شد و ساخت سه پایگاه سلامت دیگر در روستاهای اقماری هشترود با هزینه ۲۰۰ میلیون تومان در دستور کار شبکه بهداشت و درمان قرار گرفت.

انتهای پیام/