• تاریخ: مرداد 24, 1396
  • شناسه خبر: 16015

کمک ۶۳۵ میلیون ریالی به یتیمان چاراویماقی در طرح اکرام

رئیس کمیته امداد چاراویماق با بیان اینکه در قالب طرح اکرام ۷۸ یتیم از حمایت ۸۸۵ حامی شهرستان برخوردارند، گفت: حامیان در سه ماهه اول امسال بیش از ۶۳۵ میلیون ریال به فرزندان معنوی خود کمک کرده اند. ...

 به گزارش ندای چاراویماق ، اصغر وثوقی  اظهار کرد: در قالب طرح محسنین و در سه ماهه نخست امسال ۷۰۷ میلیون ریال به دانش آموزان نیازمند کمک شده و ۲۵۰ حامی در این طرح حمایت از ۶۳ دانش آموز شهرستان را برعهده گرفته اند.
وی با بیان اینکه در بهار امسال ۳۱ مددجوی چاراویماقی ۵۲۵ میلیون ریال وام قرض الحسنه کارگشایی دریافت کرده اند، افزود: در این مدت ۲۸ کودک دچار سوء تغذیه نیز از کمک ۵۵ میلیون ریالی خیران شهرستان برخوردار شده اند.
وی همچنین از اهدای ۶ هکتار زمین کشاورزی به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال در روستای آقکندی از سوی یک خیر چاراویماقی خبرداد و گفت: درآمدهای این زمین زراعی جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت و نیازمندان این شهرستان هزینه می شود.
وثوقی با اشاره به اردوی ۱۴ روزه زیارتی و آموزشی و تربیتی مددجویان این نهاد از اماکن زیارتی افزود: هزینه اعزام این تعداد مددجو به مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال از سوی یک خیر چاراویماقی تامین و پرداخت شد.
وی به اعزام ۲۰۰ مددجوی چاراویماقی به مشهد مقدس در سال گذشته اشاره کرد و گفت: طرح شوق زیارت از طرح های مشارکتی کمیته امداد است که با هدف اعزام مددجویان به اماکن زیارتی و با حمایت خیران انجام می شود.