• تاریخ: مرداد 24, 1396
  • شناسه خبر: 16012

حل مشکل بیمه خبرنگاران در کمسیون اجتماعی مجلس

نماینده هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت:مهم ترین مشکل خبرنگاران نداشتن بیمه است که در آینده نزدیک نسبت به حل این مشکل در کمسیون اجتماعی مجلس تلاش خواهم کرد. ...

به گزارش ندای چاراویماق؛سید حمزه امینی نماینده هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:بزرگ ترین مشکل جوانان نداشتن یک شغل مناسب است و اگر این مشکل حل شود تمامی امور جوانان سامان دهی می شود.

وی افزود:از جمله آسیب های اجتماعی موجود در جامعه کنونی ما،استفاده بیش از حد جوانان از فضای مجازی است که رفته رفته به یک تهدید بزرگ تبدیل میشود و یک زنگ خطر برای جوانان ایران زمین است که باید پیشگیری شود.

وی اظهار داشت:با اختصاص یک و نیم میلیارد تومان اعتبار به تکمیل پایاب سد سهند بسیاری از مشکلات کشاورزان آن محدوده حل خواهد شد و با تخصیص اعتبار یک میلیارد تومانی از محل اعتبارات ارزش افزوده اداره کل ورزش و جوانان،مشکل استخر هم بر طرف خواهد شد که ما امیدواریم هر چه زودتر این اعتبارات اختصاص یابد.

امینی ادامه داد:طی قراردادی که با سرمایه گذاران داشته ایم قرار بر این شده است که کارخانه کاغذ سازی و کارخانه ساخت ریل آسانسور،کار ساخت و ساز محل کارخانه را از سر گیرند.

فرماندار هشترود نیز خاطر نشان کرد:یکی از ملزومات ازدواج آسان داشتن شغل برای افراد جویای کار است و اگر این مهم محقق شود ازدواج خود به خود آسان میشود.

حسن مستفید گفت:در هفته دولت که متقارن با هفته ازدواج آسان است یک جشن بزرگ برای جوانان هشترودی برگزار خواهد شد که متولی این مراسم شادی،اداره ورزش و جوانان خواهد بود.

وی از کارهای تاثیر گذار خبرنگاران هم سخن گفت و یاد آور شد:خبرنگاری یعنی هنر خوب دیدن،خوب شنیدن،خوب گفتن و خوب نوشتن است و ای کاش بگذاریم این خوب ها به خوبی در جامعه رواج یابند.

وی اظهار داشت:خبرنگار باید قلمش را در منفعت جامعه بچرخاند و در منفعت و مصلحت شخص قلم فرسایی نکند زیرا این شغل بسیار تاثیر گذار است.

رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود نیز در این مراسم اظهار داشت:بزرگ ترین مشکل جوانان ما ،مشکل مثلثی ازدواج،اشتغال و مسکن می باشد که باید بر طرف شود.

حجت حسین پور ادامه داد:به علت نبود شغل در بین جوانان،شاهد افزایش طلاق و کاهش ازدواج هستیم و این در نوبت خود یک آسیب اجتماعی بسیار بزرگ است که باید حل و فصل گردد.

وی ادامه داددر آینده نزدیک توسط اداره ورزش و جوانان مجمع خیریت ازدواج تشکیل خواهد شد تا کمی از نگرانی های جوانان منطقه کم شود اما با این کارها نمیتوان ازدواج آسان را صد در صد عملی کرد و باید به فکر چاره بود.

وی از هنرنمایی جوانان هشترودی در عرصه های ورزش در سطح کشور خبر داد و افزود:تعدادی از دختران جوان هشترودی به اردوی تیم ملی بسکتبال و چند نفر از دختران ورزشکار نیز به تیم ملی بدمینتون راه یافته اند که با حمایت از اینها میتوان آنها را در عرصه های بین المللی مشاهده کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/ش