• تاریخ: مرداد 13, 1396
  • شناسه خبر: 15985

کمبود فضا و امکانات ورزشی در چاراویماق، نبود زمین چمن فوتبال در این شهرستان

رئیس اداره ورزش و جوانان چاراویماق به کمبود فضا و امکانات ورزشی شهرستان اشاره کرد و گفت: این شهرستان فاقد زمین چمن فوتبال بوده و هیچ سالن سرپوشیده ورزشی در روستاها وجود ندا ...

 به گزارش ندای چاراویماق، محمد محمدزاده با بیان اینکه بیش از یکهزار و ۳۰۰ ورزشکار سازمان یافته در این شهرستان در رشته های مختلف ورزشی فعالیت می کنند افزود: بیشترین تعداد مربوط به رشته فوتبال است که علاقمندان این رشته با حداقل امکانات به انجام این رشته می پردازند.
وی اضافه کرد: شهرستان چاراویماق تنها شهرستان آذربایجان شرقی است که روستاهای آن فاقد سالن ورزشی سرپوشیده هستند.
محمدزاده گفت: در حال حاضر۲ سالن ورزشی چند منظوره برای رشته های توپی و یک سالن ورزشی برای رشته های غیر توپی در شهرستان وجود دارد که پاسخگوی نیاز ورزشکاران نیست.
وی افزود: با وجود فقر امکانات ورزشی ۲۵ درصد بانوان این شهرستان در رشته های ورزشی کاراته، ووشو، والیبال، فوتسال و آمادگی جسمانی فعالیت می کنند و بانوان شهرستان در رشته های کاراته و ووشو و آقایان در رشته های بوکس و کشتی موفق به کسب عناوین استانی شده اند.
وی گفت: شهرستان چاراویماق دارای ظرفیت ها و استعدادهای ورزشی خوبی در تمامی رشته هاست که در صورت حمایت، آینده ای روشنی در انتظار ورزشکاران این منطقه است.