• تاریخ: تیر 14, 1396
  • شناسه خبر: 15895

لزوم همکاری جهاد کشاورزی و بانکهای عامل شهرستان در خصوص ارائه تسهیلات و تأمین بذر مورد نیاز کشاورزان

فرماندار شهرستان چاراویماق با اشاره وضعیت کشاورزی در منطقه، همکاری بیش از پیش مدیریت جهاد کشاورزی و بانکهای عامل شهرستان را در خصوص ارائه تسهیلات و تأمین بذر مورد نیاز کشاورزان برای سال زراعی سال آینده را خواستار شد. ...


به گزارش ندای چاراویماق جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان چاراویماق برگزار شد.
در این جلسه که به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار گردید بلال زاده با اشاره وضعیت کشاورزی در منطقه، همکاری بیش از پیش مدیریت جهاد کشاورزی و بانکهای عامل شهرستان را در خصوص ارائه تسهیلات و تأمین بذر مورد نیاز کشاورزان برای سال زراعی سال آینده را خواستار شد.
وی همچنین در خصوص آتش سوزی های احتمالی در مزارع و مراتع چاراویماق هشدار داد و اداره منابع طبیعی را مکلف کرد تا با گشت زنی در منطقه از وقوع هرگونه حادثه جلوگیری بعمل آورند.
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان چاراویماق از نبود اداره برق در بخش شادیان نیز انتقاد کرد و افزود: با توجه به اینکه مدیریت توزیع برق از اعضای اصلی ستاد مدیریت بحران میباشد نبود اداره برق در بخش شادیان موجب نگرانی هایی در بحث پیش گیری از هرگونه حوادث احتمالی طبیعی و غیر طبیعی  میشود. لذا ضروری است هرچه سریع تر در خصوص تأسیس اداره برق در این بخش اقدام گردد.
در پایان این جلسه مدیران ادارات منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن، امور منابع آب، شبکه بهداشت و مدیریت توزیع برق در خصوص اقدامات انجام یافته در بحث پیشگیری ازحوادث احتمالی گزارشات خود را ارائه کردند.