• تاریخ: تیر 2, 1396
  • شناسه خبر: 15850

روز قدس وحدت و همگرایی امت اسلامی برای مقابله با استکبار جهانی است/هدف اصلی حمله تروریسی داعش به تهران جنبه تبلیغاتی بود

فرمانده سپاه ناحیه چاراویماق با بیان اینکه روز قدس یک روز وحدت آفرین برای مسلمین و آزادی خواهان جهان هست خاطرنشان کرد: روز قدس وحدت و همگرایی امت اسلامی برای مقابله با استکبار جهانی است. ...

به گزارش ندای چاراویماق ,فرمانده سپاه ناحیه چاراویماق در مراسم راهپیمایی عظیم روز قدس در مصلی  شهرقره اغاج گفت: ۱۶ مرداد سال ۱۳۵۸ حضرت امام خمینی رحمه الله ، در پیامی سرنوشت ساز، آخرین جمعه ماه رمضان هر سال را به عنوان روز قدس تعیین کردند و آن را روز حیات اسلام نامیدند

سرهنگ رستمی در ادامه افزود: روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی، رستاخیز استکبار ستیزی ملل مسلمان جهان، روز وحدت همه انسان های حقیقت خواه و عدالت دوست، و روز ستیز همیشگی با صهیونیسم و استکبار است.

فرمانده سپاه ناحیه چاراویماق با بین المللی خواندن روز قدس گفت: روز قدس فقط مختص ایران نیست.بلکه روز قدس مختص کل دنیا و بین المللی است.

سرهنگ رستمی با بیان اینکه روز قدس یک روز وحدت آفرین برای مسلمین و آزادی خواهان جهان هست خاطرنشان کرد: روز قدس وحدت و همگرایی امت اسلامی برای مقابله با استکبار جهانی است.

رستمی به شکل گیری  گروه تکفیری داعش نیز اشاره کرد و گفت: داعش, دولت امریکا و اسرائیل است که در سوریه و عراق حضور دارند.

وی به حمله تروریستی داعش به حرم امام و مجلس شورای اسلامی در   تهران نیز اشاره کرد و افرود: هدف اصلی حمله تروریسی داعش به تهران جنبه تبلیغاتی بود که می خواستند موجودیت خود را نشان دهند.

با بیان اینکه روز قدس یک روز وحدت آفرین برای مسلمین و آزادی خواهان جهان هست خاطرنشان کرد: روز قدس وحدت و همگرایی امت اسلامی برای مقابله با استکبار جهانی است. ضمن اشاره به حمله موشکی سپاه به مقر فرماندهی داعش در سوریه گفت:غرش دوالفقار رشید مردان سپاه اسلام به  استکبار و ظالمان این پیام را داد که اگر دست از جنایات خود برندارند, دوالفقار ها بر سر شما نیر فرود خواهد امد.

سرهنگ رستمی در ادامه افزود: سپاه اسلام با ۶ موشک بالستیک با برد های ۶۵۰ الی۷۰۰ کیلومتر به صورت نقظه زن مقر فرماندهی داعش را مورد هدف قرارد داد تا به استکبار بفهمانند که اگر بخواهد ایران اسلامی را در داخل کشور تهدید کند ما در خارج از مرز های خود جواب انها را خواهیم داد.

رستمی از پیام های دیگر پرتاپ موشک های بالستیک هشدار به عربستان و رزیم صهیونیستی دانست و گفت: ریاض و تلاویو بفهمند که اگر بخواهند دست از پا خطا کنند در تیر رس موشک های ما قرار دارید.

انتهای پیام