• تاریخ: خرداد 29, 1396
  • شناسه خبر: 15812

انتخاب چاراویماق به عنوان مقصد توریستی استان در سال۲۰۱۸

فرماندار چارایماق گفت: شهرستان چاراویماق در سال۲۰۱۸ میلادی به عنوان یکی از مقاصد توریستی استان انتخاب شده است که تمامی دستگاه های اجرایی موظفند نسبت به ایجاد زیر ساختهای لازم در مقاصد گردشگری شهرستان اقدامات جدی انجام ده ...

به گزارش ندای چاراویماق،فرماندار شهرستان چاراویماق در کمیته برنامه ریزی شهرستان به پیش رو بودن سال ۲۰۱۸ و انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در این سال اشاره کرد و افزود: این امر مهم به نوعی آبروی استان است و شهرستان چاراویماق نیز در این سال به عنوان یکی از مقاصد توریستی استان انتخاب شده است که تمامی دستگاه های اجرایی موظفند نسبت به ایجاد زیر ساختهای لازم در مقاصد گردشگری شهرستان اقدامات جدی انجام دهند.
بلال زاده به انتخاب شهرستان چاراویماق به عنوان شهرستان پایلوت سرمایه گزاری در بحث اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود : مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان باید در جذب سرمایه گذاری تمام تلاش خود را بکار گیرند.

در ادامه این جلسه ، حجت السلام زرنقی امام جمعه شهرستان نیز با تشریح ویژگی های یک مدیر موفق اشاره کرد و تمامی مسئولان را دعوت به ارائه خدمت مطلوب به شهرستان کرد.

سید حمزه امینی ، نماینده مردم این شهرستان در مجلس نیز گردشگری را مهمترین عامل توسعه این شهرستان دانست و از مسئولان استانی خواست تا برای ایجاد زیر ساخت های لازم اعم از راه مناسب اقدامات لازم را انجام دهند.