• تاریخ: خرداد 29, 1396
  • شناسه خبر: 15807

اختصاص بیش از۷هزار میلیارد ریال برای اجرای ۲۴۰۰ طرح عمرانی دراستان/سهم چاراویماق ۲۴۰میلیارد ریال با ۹۵ طرح عمرانی

کارشناس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اذربایجان شرقی در کمیته برنامه ریزی شهرستان چاراویماق میزان اعتبارات دارائی استان را ۳۹۰۰ میلیارد ریال و اعتبارات قانونی توسعه متوازن را ۲۷۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد که برای این ا ...

به گزارش ندای چاراویماق ، فرجی ، کارشناس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اذربایجان شرقی در کمیته برنامه ریزی شهرستان چاراویماق میزان اعتبارات دارائی استان را ۳۹۰۰ میلیارد ریال و اعتبارات قانونی توسعه متوازن را ۲۷۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد که برای این اعتبارات بیش از ۲۴۰۰ پروژه عمرانی در نظر گرفته شده است.
وی سهم شهرستان چاراویماق را از اعتبارات تملک دارایی ۸۳ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال اعلام کرد که برای این میزان تعداد ۶۷ پروژه قابل اجرا خواهد بود.

فرجی در ادامه افزود: اعتبارات قانون توسعه متوازن شهرستان چاراویماق مبلغ ۱۵۶ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال می باشد که برای این میزان تعداد ۲۸ پروژه در نظر گرفته شده است.
در ادامه این جلسه ، حجت السلام زرنقی امام جمعه شهرستان نیز با تشریح ویژگی های یک مدیر موفق اشاره کرد و تمامی مسئولان را دعوت به ارائه خدمت مطلوب به شهرستان کرد.

سید حمزه امینی ، نماینده مردم این شهرستان در مجلس نیز گردشگری را مهمترین عامل توسعه این شهرستان دانست و از مسئولان استانی خواست تا برای ایجاد زیر ساخت های لازم اعم از راه مناسب اقدامات لازم را انجام دهند.