• تاریخ: خرداد 29, 1396
  • شناسه خبر: 15805

روز جهانی قدس اعمال ناپسند آل سعود را محکوم می کنیم/حمایت از گروه های تکفیری و تجهیز آن ها عمده ترین اقدام عربستان است

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی، گفت: اسلامی که عربستان از آن دم می زند اسلام آمریکایی است و مردم با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس ابراز انزجار و خشم از رژیم صهیونیستی و اعلام حمایت از آرمان مردم ف ...

به گزارش ندای چاراویماق، سید حمزه امینی گفت: شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس ابراز انزجار و خشم از رژیم صهیونیستی و اعلام حمایت از آرمان مردم فلسطین است.
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نام گذاری آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس از سوی بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران اقدامی ماندگار در تاریخ بشریت برای دفاع از مظلومیت مردم فلسطین است .
این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: تمام مسلمانان جهان وظیفه دارند با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن ابراز خشم و انزجار از اعمال وحشیانه رژیم صهیونیستی حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام نمایند.
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی، اظهار امیدواری کرد: همه مردم با حضور پرشور خود مشت محکمی بر دهان آمریکا و اسراییل و دیگر حامیان آن ها خواهند زد و خطاب به عربستان نیز گفت: عربستان سعودی که ادعای ام القرای دنیای اسلام را یدک می کشد، هیچ یک از کارهایی که انجام می دهد با دین اسلام سنخیت ندارد و اسلامی که آن ها دم از آن می زنند اسلام آمریکایی است.
به گزارش مهر، حمایت از گروه های تکفیری و سلفی و تجهیز آن ها برای کشتن برادران و خواهران دینی از عمده ترین کارهای مسئولان عربستانی است که نمونه اش در کشور یمن است که هر روز شاهد شهید و مجروح شدن جمعی از مردم بی گناه این کشور هستیم که در روز جهانی قدس این اعمال ناپسند آل سعود و آل خلیفه را نیز محکوم خواهیم کرد./
پایان پیام