• تاریخ: خرداد 25, 1396
  • شناسه خبر: 15767

نارضایتی معاون فرماندار چاراویماق از وضعیت حمل و نقل و دفع زباله های شهری

معاون فرماندار چاراویماق از وضعیت موجود حمل و نقل زباله های شهری اظهار نا رضایتی کردو گفت:عدم قفس کشی در محل دفن زباله شهر قره آغاج موجب شده تا با وزش باد در این منطقه زباله ها تا شعاع ۵ کیلومتری به مزارع سرایت نموده و ...

به گزارش ندای چاراویماق ، معاون فرماندار چاراویماق از وضعیت موجود حمل و نقل زباله های شهری اظهار نا رضایتی کرد و قفس کشی دور محل مذکور را ضروری دانست.
عرفانی فرد ادامه داد، عدم قفس کشی در محل دفن زباله شهر قره آغاج موجب شده تا با وزش باد در این منطقه زباله ها تا شعاع ۵ کیلومتری به مزارع سرایت نموده و منجر به آلودگی زیست محیطی و ایجاد منظره ناطلوب کنار جاده ای و مزارع شود.
وی همچنین از اعضای کار گروه خواست تا راهکار های مناسب را جهت جمع آوری فضولات حیوانی از سطح شهر را ارائه دهند.
عرفانی فرد به شروع تعطیلات تابستانی طی روز های آینده نیز اشاره کرد و در این خصوص به بخشداران ابلاغ کرد تا دهیاران روستا موظف به تنظیف معابر سطح روستا و همچنین جمع آوری فضولات حیوانی نمایند.
معاون فرماندار چاراویماق به کشت بی رویه هندوانه در سطح مزارع شهرستان نیز اشاره کرد و افزود : کشت بی رویه هندوانه در مزارع شهرستان بلاخص در بخش شادیان علاوه بر مصرف بی رویه آب بدلیل استفاده از پوشش های نایلونی و عدم جمع آوری آنها  پس از برداشت محصول موجب معظلات زیست محیطی می شود.