• تاریخ: خرداد 22, 1396
  • شناسه خبر: 15734

تخریب بیش از ۸۰ درصد از راه های مناطق گردشگری شهرستان چاراویماق

معاون فرماندار چاراویماق از تخریب بیش از ۸۰ درصد از راه های مناطق گردشگری این شهرستان انتقاد کرد و گفت: بازسازی این راه ها و ایجاد امکانات در رونق گردشگری منطقه موثر است. ...

به گزارش ندای چاراویماق، معاون فر ماندار چاراویماق در جلسه کارگروه گردشگری این شهرستان که با رویکرد تسهیلات سفرهای تابستانی برگزار شد افزود: با توجه به اینکه مسافران زیادی در ایام تابستان این شهرستان را برای سفر انتخاب می کنند لذا باید تدابیر لازم جهت استقبال و ارائه خدمات مطلوب به آنها اتخاذ شود.
عرفانی فرد به وجود مکان های گردشگری زیبا و بکر در این شهرستان اشاره و خاطر نشان کرد: مجتمع های رفاهی و گردشگری پیرسقا، آبگرم و منشگه از جمله مقاصد گردشگران بوده و کنترل و نظارت دستگاه های اجرایی بر نحوه خدمات رسانی در این اماکن گردشگری امری ضروری است.
وی از اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان خواست تا هرچه سریعتر نسبت به بهسازی و هم سطح سازی نا همواری های مسیرهای منتهی به مکان های گردشگری اقدام کند.
در این جلسه مقرر شد اداره میراث فرهنگی شهرستان نسبت به تعیین مسئول مجتمع خدماتی آبگرم منشگه اقدام کرده و بر کیفیت ارائه خدمات در این مجتمع نظارت کافی داشته باشد.
در ادامه جلسه، محمدپور بخشدار بخش مرکزی شهرستان چاراویماق نیز از آمادگی دهیاری ها برای تنظیف و پاکسازی معابر و همچنین استقبال از مسافران تعطیلات تابستانی خبر داد.

انتهای پیام