• تاریخ: خرداد 17, 1396
  • شناسه خبر: 15705

انتصاب ابوالحسنی به سمت سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چاراویماق

با صدور حکمی از سوی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، مهندس علی ابوالحسنی را به سمت سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چاراویماق منصوب و از تلاش‌های مهندس مونسی رئیس پیشین این اداره تشکر و قدردا ...

مراسم  آیین معارفه مهندس ابوالحسنی سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چاراویماق با حضوربلال زاده فرماندار شهرستان چاراویماق  و مهندس هوشیار ریاست محترم ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان  و مهندس سیدزاده معاونت محترم توسعه  و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در محل فرمانداری برگزار شد.

در این مراسم با صدور حکمی از سوی  مهندس باقرجوان مدیرکل محترم  راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، مهندس علی ابوالحسنی را به سمت سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چاراویماق منصوب و از تلاش‌های  مهندس مونسی رئیس پیشین این اداره تشکر و قدردانی شد.
در این جلسه بلال زاده ضمن تقدیر وتشکر از زحمات مهندس مونسی از ریاست جدید این اداره خواست تا مشکلات مربوط به حوزه  راهداری  شهرستان را با جدیت هر چه تمام تر پیگیری ومرتفع سازد.
مهندس هوشیار از تلاش های شبانه روزی مهندس مونسی تقدیر و تشکر کردند و انتصاب مهندس ابوالحنسی به عنوان سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چاراویماق تبریک و آرزوی موفقیت و سربلندی کردند.
مهندس هوشیار با بیان اینکه راهداران سفیران آرامش در جاده ها هستند افزود: راهداران استان و شهرستان های تابعه با تمامی توان و امکانات خود را در جهت خدمت به مردم و ایجاد آرامش و ارتقاء ایمنی  در جاده ها و کاهش تصادفات جاده ای تلاش خواهند کرد.
ایرج خانی _ شهرستان هشترود
  • احمد مهدوی - تیر 17, 1396 در 5:02 ق.ظ

    درورد بر فرماندار محترم
    انتصاب مهندس ابوالحسنی برسرپرستی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چاراویماق نشان از حسن درایت فکری جنابعالی به نیروهای پرتوان شهرستان می باشد بنده هم به نوبه خودبرای شما واقای ابوالحسنی ارزوی توفیق وسربلندی رادارم.