• تاریخ: خرداد 17, 1396
  • شناسه خبر: 15703

لزوم اجرای عدالت برای پرداخت حقوق به معلمان

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست به فکر معیشت و تحقق عدالت در خصوص معلمان باشد. ...

به گزارش ندای چاراویماق؛ سید حمزه امینی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۱۶ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود اظهار داشت: خداوند را شاکرم که توفیق خدمت گذاری در تنها حکومت شیعه را یافته‌ام و از نمایندگان مجلس می‌خواهم با نصب‌العین قرار دادن فرمایشات رهبری در جهت پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران تلاش کنند.

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خدمت به مستضعفین و محرومیت زدایی از آرمان‌های امام بوده که امروز تحت هدایت‌های مقام معظم رهبری با اقدام و عمل باید تحقق یابد.

وی افزود: بر خود وظیفه می‌دانم در مقابل اراده مردم حوزه انتخابیه سر فرود آورم  و ضمن تشکر از اعتماد مردم شریف حوزه انتخابیه می‌خواهم مرا در راه خدمت به این مردم فهیم یاری نمایم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از دولت می‌خواهم به فکر معیشت معلمین باشد، ما معلمان نیازی به تعریف و تمجید نداریم بلکه برای خدا و نظام کار می‌کنیم و این قشر فرهنگی تنها به دنبال تحقق عدالت و معیشت هستند.

امینی متذکر شد: عدالتی که افراد با کمترین سواد ماهانه ۷ میلیون حقوق می‌گیرند و معلمان با لیسانس و فوق لیسانس دو الی سه میلیون حقوق می‌گیرند، پذیرفته نیست.

نماینده مردم هشترود و چاراویماق ضمن تذکر به وزیر ورزش و جوانان گفت: تنها محل تفریح مردم هشترود و چاراویماق یک استخر سرپوشیده بود که حدود دو سال است به دلیل پوسیدگی تأسیسات تعطیل شده این در حالی است که ۱۰ سال از افتتاح این استخر نگذشته ولی به علت خیانت و جنایت پیمانکار وقت این استخر اکنون تخریب شده و باید با عاملین این موضوع برخورد شود.

وی ادامه داد: درخواست مردم مرمت و بازسازی سریع این استخر است، این بار نه برای تفریح بلکه برای طبابت ترمیم این استخر را لازم می‌دانم.