• تاریخ: خرداد 11, 1396
  • شناسه خبر: 15688

پایین بودن سطح پوشش اینترنت و شبکه های صدا و سیما در چاراویماق

فرماندار شهرستان چاراویماق از وضعیت پوشش اینترنت پرسرعت در شهرستان چاراویماق انتقاد کرد و افزود: وضعیت برخورداری شهرستان چاراویماق از اینترنت پرسرعت بسیار نامناسب است. به گونه ای که ثبت اطلاعات در سامانه سیب در شهرستان ...


به گزارش ندای چاراویماق، جلسه شورای اداری  شهرستان چاراویماق به ریاست بلال زاده فرماندار چاراویماق برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام زرنقی، امام جمعه چاراویماق با اشاره به پیش رو بودن سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) از کلیه مسئولان دستگاههای اجرایی خواست تا با الگو قرار دادن اندیشه های رهبر کبیر انقلاب در راستای نیل به اهداف امام قدم بردارند.

در ادامه بلال زاده، فرماندار شهرستان چاراویماق نیز ضمن تسلیت فرارسیدن سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) از کلیه اعضای شورای اداری خواست تا در برگزاری باشکوه مراسم رحلت امام (ره) تلاش نمایند.

وی در این جلسه از وضعیت پوشش اینترنت پرسرعت در شهرستان چاراویماق انتقاد کرد و افزود: وضعیت برخورداری شهرستان چاراویماق از اینترنت پرسرعت بسیار نامناسب است. به گونه ای که ثبت اطلاعات پایش سلامت در سامانه سیب در شهرستان در رتبه بسیار پایین قرار دارد.این در حالی است که طبق توافق های انجام شده  قرار بود تا پایان سال ۹۵ بیش از ۱۳۵ نقطه از شهرستان چاراویماق تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار گیرد.

رییس شورای اداری شهرستان چاراویماق همچنین از میزان آنتن دهی شبکه های صدا وسیما در روستاهای  این شهرستان اظهار نارضایتی کرد و خواستار رسیدگی سریع به این مشکل شد.

بلال زاده در ادامه این جلسه به خسارتهای وارد شده به کشاورزان در اثر سرمازدگی نیز اشاره کرد و افزود: با عنایت به وضعیت نامناسب جوی و عدم بارندگی های مناسب در سال زراعی جاری کشاورزان منطقه متحمل بیش از ۹۰ درصد خسارت شدند که طی مکاتبات و جلسات متعدد با مسئولان استان در صدد رفع مشکل کشاورزان شهرستان هستیم.