• تاریخ: فروردین 27, 1396
  • شناسه خبر: 15385

واریز بیش از ۲۰ میلیارد ریال به حساب دهیاران بخش مرکزی چاراویماق

فرماندار چاراویماق رونق و آبادانی روستاها را از سیاست های اولویت دار دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: از سال ۹۲ تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد ریال به دهیاری های بخش مرکزی این شهرستان کمک مالی شده است. ...

بلال زاده در جلسه دهیاران بخش مرکزی شهرستان چاراویماق با اشاره به  اهمیت آبادانی روستاها اشاره کرد و افزود: از مهمترین سیاستهای دولت تدبیر و امید آبادانی و رونق روستاهای کشور بوده است.به طوری  که از سال ۹۲ تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد ریال برای این امر به حساب دهیاریهای بخش مرکزی واریز شده است.

وی همچنین یکی دیگر از دغدغه های دولت را ایجاد اشتغال پایداردر روستا ها عنوان کرد و افزود: با ارائه پیشنهادات و طرحهای ابتکاری توسط دهیاران و همچنین حمایتهای دولت میتوان بسترهای لازم را برای ایجاد شغل درروستاها فراهم آورد .
بلالزاده در ادامه از اعطای خودروهای مسافربری بین روستا و شهر با ۸۰ درصد قیمت خودرو  به صورت تسهیلات با کارمزد ۴ درصد خبر داد و گفت: متقاضیان می توانند جهت دریافت فرم در خواست به دهیاری ها مراجعه کنند.

فرماندار چاراویماق به انتخابات پیش رو نیز اشاره کرد و از دهیاران خواست با تشویق و ترغیب مردم به حضور حداکثری پای صندوقهای رای و همچنین رعایت تمام موارد قانونی و حفظ بی طرفی در انتخابات موجبات برگزاری انتخاباتی سالم و با آرامش توام با نشاط را فراهم آورند.

در ادامه جلسه بخشدار بخش مرکزی چاراویماق به عملکرد دولت تدبیرو امید در بخش عمرانی در روستاهای بخش چاراویماق اشاره کرد و گفت:در سال ۹۵ تعداد ۹ دهنه پل در روستاها شهرستان چاراویماق توسط دهیاران اجرا شده است.

محمد پور اعتبارات واریز به حساب دهیاران را از سال ۸۴ تا ۹۲ را ۷۳۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت این در حالی است که در طول سه سال در دولت تدبیر و امید بیش از ۲میلیارد تومان به حساب دهیاران بخش مرکزی چاراویماق واریز شده است.