• تاریخ: دی 14, 1395
  • شناسه خبر: 14398

واگذاری مسکن مهر چاراویماق به شهرداری قره آغاج

فرماندار شهرستان چاراویماق از تکمیل و رفع مشکلات مسکن مهر این شهرستان از سوی شهرداری قره آغاج خبر داد و گفت: رفع مشکلات زیرساختی و روبنایی مسکن مهر با واگذاری به شهرداری سرعت می گیرد. ...

۹۹۹۹

به گزارش ندای چاراویماق، فرماندار شهرستان چاراویماق در جلسه تخصصی مسکن مهر کارگروه مسکن و شهرسازی این شهرستان ابراز امیدواری کرد با تحویل سایت مسکن مهر به شهرداری قره آغاج مشکلات زیرساختی و روبنایی این سایت حل شود.
بلالزاده گفت: خانواده هایی که در طرح مسکن مهر ثبت نام کرده اند از بضاعت مالی خوبی برخوردار نیستند از این رو هرچه سریعتر باید مشکلات و معضلات این واحدها را رفع و به متقاضیان تحویل دهیم.
وی گفت: با توجه به عدم توانایی مالی بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی دررفع مشکلات زیر ساختی و روبنایی مسکنمهر این شهرستان که موجب نارضایتی متقاضیان شده، از این رو تکمیل مسکن مهر شهرستان به شهرداری واگذار شده و تمامی خدمات و ایجاد زیرساخت های لازم در آن از سوی شهرداری انجام و به متقاضیان تحویل می شود.
لازمی، شهردار قره آغاج نیز در این جلسه از آمادگی شهرداری برای ارایه هرگونه خدمات اعم از خیابان کشی، ایجاد امکانات رفاهی، خدماتی، فرهنگی و آموزشی در سایت مسکن مهر خبرداد.
مسکن مهر شهرستان چاراویماق درقالب دو قرارداد ۸۴ واحدی و ۲۴ واحدی امضا شده بود که به دلیل پیشرفت اندک فیزیکی، قرارداد با پیمانکاران قبلی فسخ و ادامه اجرای طرح به شهرداری قره آغاج واگذار شد.