• تاریخ: آذر 6, 1395
  • شناسه خبر: 13946

بسیج خار چشم دشمنان انقلاب و میهن است/ بسیج حقیقتی شبیه افسانه است

فرمانده سپاه ناحیه چاراویماق در جمع بسیجیان شهرستان چارایماق گفت: بسیج همیشه از طرف دشمن مورد تهاجم لفظی قرار گرفته است ولی این را باید بدانند که بسیج نور چشم دوسداران انقلاب و خار چشم دشمان انقلاب و میهن است ...

رستمی (۲)

به گزارش ندای چاراویماق، فرمانده سپاه ناحیه چاراویماق در جمع بسیجیان شهرستان چارایماق گفت: بسیج همیشه از طرف دشمن مورد تهاجم لفظی قرار گرفته است ولی این را باید بدانند که بسیج نور چشم دوسداران انقلاب و خار چشم دشمان انقلاب و میهن است

سرهنگ رستمی به اشاره به امنیت و اقتدار موجود در کشور گفت: اقتدار و امنیت ما به همین راحتی به دست نیامده است بلکه جوانان و نخبگان خود را از دست داده ایم تا این انقلاب به شکوفایی برسد.

وی در ادامه به حضور مدافعان حرم در کشور سوریه و دفاع از حرم زینب کبری(س) پرداخت و گفت : به واسطه حظور بسیجیان ایران در سوریه، ارتش سوریه به معنویت دست پیدا کرده است به طوری که الان نماز شب می خوانند.

رستمی ضمن با بیان اینکه بسیج مظهر عشق و فداکاری و از خود گذشتگی است و در دوران دفاع مقدس نیز نقش خود را نشان داد افزود: بسیج مثل پیران سالک حقایق را شناخته است.

وی با بیان اینکه افتخار ما این است که رهبر ما سید علی خامنه ای است به طوری که در هر کجای دنیا هر کجا اسم رهبر ما می آید دست به سینه و ادای احترام می کنند.

فرمانده سپاه چاراویماق با بیان اینکه امروز بیشتر از هر زمان دیگر به معنویت نیاز داریم گفت: آفتی که امروز کشور ما را تهدید میکند بحث اشرافی گری و تصرف در بیت المال است.

سرهنگ رستمی اظهار کرد: افتخار ما این است که بسیجی هستیم و حضور در جمع بسیجیان شور انگیز و هیجان انگیز است.

وی با شاره به اینکه بسیج در همه جا حضور دارد گفت: بسیج مرز سلفی و جغرافیایی نمی شناسد و در همه جا حضور دارد به طوری که می توان گفت بسیج حقیقتی شبیه افسانه است.