• تاریخ: آبان 25, 1395
  • شناسه خبر: 13794

برگزاری جلسه کمیته بیمه محصولات کشاورزی در شهرستان چاراویماق

مدیر جهادکشاورزی شهرستان چاراویماق از تشکیل جلسه کمیته بیمه محصولات کشاورزی در این شهرستان خبر داد. ...

۹۸

به گزارش ندای چاراویماق،  مجید احمدی در گفتگو با خبرنگاران، ضمن اعلام این مطلب افزود: در جهت هماهنگی بیش از پیش ارگانهای مختلف در راستای تبیین و ترویج و افزایش امنیت تولید محصولات شهرستان با حضور مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان دکتر نریمانی و کارشناس بیمه زراعت مهندس موسی زاده و بخشداران مرکزی و شادیان و بانک کشاورزی و کارگزاران بیمه شهرستان در محل مدیریت تشکیل گردید.

وی در این جلسه نسبت به استفاده از تمامی ظرفیت های اطلاع رسانی ترویج امر بیمه محصولات کشاورزی اعم از برگزاری گردهمایی و نشست های دهیاران و شوراهای اسلامی روستا، کلاسهای ترویجی، نصب بنر ، پخش اطلاعیه و…. توسط کارشناسان پهنه تاکیدکرد.

 

احمدی از صندوق بیمه درخواست کرد: نسبت به بیمه نمودن بیمه گزاران بستانکار سال گذشته با تهاتر حق بیمه توسط کارگزاران بیمه اقدام لازم را معمول نمایند.

 

در پایان تمامی اعضاء اظهار امیدواری کردند با عنایت به اینکه تنها راه مساعدت و کمک دولت به کشاورزان منطقه، شامل بیمه گزاران خواهد بود لذا با تلاش مجموعه مدیریت جهاد کشاورزی صندوق بیمه و کارگزاران سطح قابل توجهی از سطوح کشت شده شهرستان تحت پوشش بیمه محصولات کشاورزی قرار گیرد.

 

گفتنی است که شهرستان چاراویماق در پوشش سطوح بیمه محصولات زراعی طی سالهای متمادی رتبه اول استانی را دارا است.