• تاریخ: آبان 8, 1395
  • شناسه خبر: 13521

در حال اجرا بودن ۶پروژه گاز رسانی در چاراویماق

مدیر عامل شرکت گاز استان گفت: در حال حاضر ۶پروژه گاز رسانی در شهرستان چاراویماق در حال اجراست که برای آن مبلغی بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار برآورد شده است. ...

دینی

به گزارش ندای چاراویماق،  مدیر عامل شرکت گاز استان در مراسم  پروژه گازرسانی به ۱۱ روستای شهرستان چاراویماق گفت: خدمت به اهالی روستاها را وظیفه خود می دانیم و به این که خداوند بزرگ توفیق خدمت به مردم را به ما عطا فرموده به خود می بالیم.
دینی در ادامه گفت: اکنون ۶ پروژه گاز رسانی در شهرستان چاراویماق در حال اجراست که برای آن مبلغی بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار برآورد شده است. وی ادامه داد از این مبلغ حدود ۴۰ درصد تاکنون تخصیص یافته است.
دینی همچنین از رایگان بودن ارائه امتیاز گاز برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی خبر داد.

در ادامه  فرماندار  شهرستان چاراویماق ضمن قدردانی از مدیریت شرکت گاز، خدمت به مردم را نوعی عبادت توصیف کرد و افزود: به فرموده حضرت امام خمینی (ره) مردم ولی نعمت ما هستند.پس باید همگی تمام انرژی خود را در هر مقام و پستی که باشیم صرف خدمت خالصانه و صادقانه به مردم کنیم.
وی در این مراسم از ادارات و شرکتهای خدمات رسان خواست تا در ارائه خدمات به روستائیان عزیز به دنبال توجیه اقتصادی نباشند. چرا که با هر خدمتی که به این روستاها کنیم موجبات مهاجرت معکوس را فراهم آورده ایم.

 

  • عباسعلی - آذر 8, 1395 در 5:56 ق.ظ

    باسلام به مدیرعامل محترم شرکت گازاستان وباتشکرفراوان ازاینکه
    به فکرمامهاجران هستید این جانب درروستای اغجریش بخش شادیان خانه دارم میخاهم برگردم روستا زندگی کنم متعثفانه بعلت
    ساکن نبودن اینجانب درروستا علمک گاز به من ندادند
    ازشما تقاضا دارم دستور فرمایید علمک گازمنزل اینجانب رابدهند