• تاریخ: مهر 9, 1395
  • شناسه خبر: 13024

ورود دشمن با تهاجم فرهنگی/تغیان اعتیاد در روستاها/در جامعه نیازمند تذکر هستیم

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در صبحگاه بسیجیان شهرستان چاراویماق تهاجم فرهنگی را حساس ترین نکنه دانست و گفت: دشمن وقتی دید که در جنگ ۸ سال دفاع مقدس نتوانست با توپ و تانک وارد کشور عزیز ایران شود الان با تهاجم فرهنگی ...

DSC00986

به گزارش ندای چاراویماق، نماینده مردم هشترود و چاراویماق در صبحگاه بسیجیان شهرستان چاراویماق  تهاجم فرهنگی را حساس ترین نکنه دانست و گفت: دشمن وقتی دید که در جنگ ۸ سال دفاع مقدس نتوانست با توپ و تانک وارد کشور عزیز ایران شود الان با تهاجم فرهنگی وارد صحنه شده است.

امینی با بیان اینکه بسیجیان سفیران انقلاب اسلامی هستند گفت: بسیجی یعنی اینکه دارای آمادگی جسمی و فکر و هر کجا که نیاز باشد با تمام توان باید وارد صحنه شود.

وی گفت: در مقابل تهاجم فرهنگی باید با فرهنگ وارد شویم تا مردم جامعه را از نقشه شوم بیگانگان و دشمنان این آب و خاک بیدار کنیم.

سید حمزه امینی با بیان اینکه اعتیاد در روستاها و شهرها تغیان می کند گفت: متاسفانه مسئله اعتیاد در روستاها تغیان میکند و ما با توجه به رسالت بسیجی که داریم باید با یک حرکت فرهنگی جلوی این اعیاد خانمان سوز را بگیریم چرا که اعتیاد ایمانمان را سست می کند.

نماینده هشترود و چاراویماق گفت: دشمن زمانی خوشحال میشود که اعتیاد در جامعه فراگیر شود و تکلیف هر کدام از ما این است که با نفوذ فرهنگی و حرکت فرهنگی و با حسن خلق و با برادری و دوستی روحیه اینگونه افراد  را در دست بگیریم و به وی بفهمانیم که دین و ایمان  و ناموس خود را از دست خواهد داد.