• تاریخ: شهریور 27, 1395
  • شناسه خبر: 12648

برگزاری آزمون سراسری قران و عترت درچاراویماق

پانزدهمین آزمون سراسری قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ویژه موسسات قرآنی و داوطلبان آزاد در رشته های حفظ، تدبر ، معارف قرآن و اهل بیت (ع) و ترجمه و مفاهیم در شهرستان چاراویماق برگزار می گردد ...

۱۰

به گزارش ندای چاراویماق، پانزدهمین آزمون سراسری قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ویژه موسسات قرآنی و داوطلبان آزاد در رشته های حفظ، تدبر ، معارف قرآن و اهل بیت (ع) و ترجمه و مفاهیم در شهرستان چاراویماق برگزار می گردد.گفتنی است ثبت نام آزمون فوق ازتاریخ ۲۰/۶/۹۵ به نشانی : www.qia.ir (www.quranedu.ir) آغاز شده است. 

سهند اله یاری سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با اعلام این خبر افزود: به منظور نشر وتوسعه مفاهیم قرآن کریم در بین کارکنان دولت و ایجاد انگیزه مضاعف در بین آن ها طی توافق صورت گرفته با سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور، افرادی که موفق به کسب نمره قبولی در هر یک از رشته های ترجمه ومفاهیم قرآن کریم گردند،گواهینامه آموزش عمومی معادل ۲۸ ساعت ،در چهارچوب نظام آموزشی کارمندان دولت دریافت خواهند نمود. علاقمندان جهت شرکت می توانند از۲۰شهریورماه سال جاری نسبت به ثبت نام در سایتwww.qia.ir (www.quranedu.ir) مراجعه  نمایند.

آخرین مهلت نام نویسی: ۱۳۹۵/۰۷/۲۰

صدور کارت: ۱۳۹۵/۰۸/۰۱الی۲۰/۰۸/۱۳۹۵

زمان آزمون: ۱۳۹۵/۰۸/۲۰  (آزمون در دو نوبت، ساعت های ۸:۳۰ و ۱۱ برگزار می‌شود.)

مکان آزمون: متعاقبا اعلام خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص منبع و رشته های آزمون  به سایت مذکور مراجعه فرمایید.

آخرین مهلت نام نویسی: ۰۱/۰۸/۱۳۹۵

زمان آزمون: ۱۹/۰۸/۱۳۹۵ (به صورت اینترنتی در سایت www.quranedu.ir ، ازساعت ۶ تا ۲۲ برگزار خواهدشد .)

منبع آزمون: کتاب به سوی فهم قران (بخش چهارم، سیمای سوره صف) که نسخه الکترونیکی آن جهت استفاده  در سایت مذکور قرار گرفته است.