• تاریخ: مرداد 31, 1395
  • شناسه خبر: 12294

اجرای ۳ طرح هادی در روستاهای چاراویماق با اعتباری بالغ بر۸میلیارد ریال

مدیر بنیاد مسکن شهرستان چاراویماق گفت:در سالجاری طرح هادی ۳ روستای شهرستان در دست اجرا می باشد که به این روستاها اعتباری بالغ بر ۸میلیارد ریال هزینه میشود. ...

فروغی

مدیر بنیاد مسکن شهرستان چاراویماق در مصاحبه با ندای چاراویماق گفت:در سالجاری طرح هادی ۳ روستای شهرستان در دست اجرا می باشد که به این روستاها اعتباری بالغ بر ۸میلیارد ریال هزینه میشود.

وی در ادامه  افزود: روستاهای چبقلو و سوغانچی کوه هر کدام با اعتبار ۲۶۶۰ میلیون ریال و اجرای دیوار حائل روستای قره گنای سفلی با اعتبار ۲۶۹۲ میلیون ریال در حال حاظر در دست اجرا میباشد.

فروغی در ادامه گفت: طرحهای هادی روستاهای آلقو، بیگلرکندی و مهمانلو نیز جهت اجرا معرفی گردیده است که در مرحله طراحی و تامین اعتبار می باشند.

وی در ادامه افزود: همانگونه که قبلا نیز اعلام شده کلیه روستاهای بالای ۲۰ خانوار شهرستان به تعداد ۱۱۸ روستا دارای طرح هادی می باشند.

فروغی در مورد تعداد روستاهای اجرای طرح هادی در شهرستان چاراویماق  گفت: از بدو تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان چاراویماق طرح هادی در ۲۴ روستای شهرستان در قالب ۲۸ فاز اجرا گردیده است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان چاراویماق در ادامه افزود: با توجه به اینکه شهرستان از نعمت اجرای طرح هادی در روستاها نسبت به سایر شهرستانها کم برخوردار می باشد لذا امید میرود با تامین اعتبارات ملی و استانی و… در کلیه روستاهای ۲۰ خانوار  حداقل یک فاز از نعمت اجرای طرح هادی برخوردار شوند.