• تاریخ: مرداد 18, 1395
  • شناسه خبر: 12072

نبود جای مناسب برای تمرینات دو میدانی /اداره ورزش و جوانان شهرستان همیشه پشتیبان ورزشکاران هستند

مهمترین و اساسی ترین مشکل ما در این رشته نبود جای مناسب مانند پیست دو میدانی است که ما تمریناتمان را در تپه نور شهدا پیگیری میکنیم و طبیعی است که مشکلات کثیری برای ورزشکارانمان را دارد. ...

۸۸۸۸۸۸

مصاحبه اختصاصی رییس هیئت دو میدانی و سر مربی این رشته با خبرنگار پایگاه خبری ندای چاراویماق

 

 

 

آقای صفر جعفری بعد از تبریک روز خبرنگار به جامعه ی خبرنگاران کشور در این نشست خبری حاضر شدند و به سوالات خبرنگار ما پاسخ دادند

ندای چاراویماقچند سال است که این هیئت در رشته دومیدانی شروع به فعالیت کرده است؟و ثمره این چند سال فعالیت چیست؟

من حدود پنج سال است که در این هیئت مشغول خدمت به جوانان شهرم هستم و در طول این پنج سال  در مسابقات استانی و کشوری که برگزار شده اعزام شده ایم و در این مسابقات شرکت کرده ایم و مقام هایی نظیر اولی و دومی و سومی شده ایم افرادی نظیر سعید آقایی و حسن حسین نژاد که طی دوره های مختلف موفق به کسب مدال شده اند.

ندای چاراویماق:مشکلات  این رشته در حال حاضر چیست؟ و چه اقدامی باید برای حل این مشکلات شود؟و آیا شرایط مساعد برای اعزام ورزشکاران به مسابقات پیش رو وجود دارد؟

هر هیئت  مشکلاتی را دارد و طبیعی است که هیئت دو میدانی شهرستان نیز بدون مشکل نیست دو میدانی مادر همه رشته هاست و باید مهمتر از سایر رشته ها مورد توجه قرار گیرد

مهمترین و اساسی ترین مشکل ما در این رشته نبود جای مناسب مانند پیست دو میدانی است که ما تمریناتمان را در تپه نور شهدا پیگیری میکنیم و طبیعی است که مشکلات کثیری برای ورزشکارانمان را دارد.

مشکل دیگرمان نبود لباس یک دست برای ورزشکارانمان هست که باید تامین شود تا حداقل بتوانیم در مسابقات با لباس یک دست و آبرومندانه حاضر شویم.

مشکل دیگری که در پیرامون این رشته وجود دارد کمبود هزینه هایی است که باید صرف اعزام ورزشکاران و همچنین خورد و خوراک آنها در ایام مسابقات شود. البته خوشبختانه آقای حسین پور ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان  همیشه پشتمان بوده اند و از همین جا از ایشان نهایت تقدیر و تشکر را دارم که حمایتشان را از ما دریغ نکرده اند و دستمان را گرفته اند تا به مسابقات به نحوه احسن اعزام شویم.

اما گفتنی است که این هزینه ها و امکانات در شان جوانان و نوجوانان با استعداد شهرستان نیست چرا که با صراحت میتوانم بگوییم  جوانان ما  در سطح کشوری و ملی حرفی برای گفتن دارند و باید محکمتر از قبل به حمایت از این عزیزان بپردازیم.

 ندای چاراویماق: آیا تمرینات دو میدانی برای همیشه پا برجا خواهد ماند یا همانند چندین رشته دیگر بدون فعالیت خواهد ماند؟

بنده حقیر قول میدهم که از این به بعد محکمتر پای دو میدانی بایستم و به منطقه محرومم خدمت کنم. و مطمـئنم که روز های خوب و خوشی در انتظار ماست.

ندای چاراویماق: زمان تمرینات روزانه در چه ساعاتی از روز و در چه مکانی برگزار میگردد؟

تمرینات ما از ساعت هفت عصر در تپه نور شهدا شروع میشود و امید وارم که از این به بعد استقبال بیشتری از این رشته بشود.

 ندای چاراویماق: با توجه به اینکه طی سال های اخیر آوازه ای از دومیدانی شهرستان در سطوح استانی و کشوری شنیده نشده است شما نوید کسب مقام و مدال را در این سال جاری را تضمین میکنید؟

بله چرا که نه. ما مکاتباتی که با هیئت استانی داشتیم به ما مسابقات صحرانوردی و همچنین استعداد یابی ابلاغ شد بنده قول کسب مدال در این مسابقه را میدهم و در مورد استعداد یابی هم بگویم که در تاریخ ۱۷/۰۵/۱۳۹۵از ورزشکاران با حضور شهردار محترم و همچنین ریاست محترم اداره ورزش و جوانان تست در چندین ماده گرفته شد که خوشبختانه به رکورد های استانی و حتی  کشوری دست یافته اند  و در مورخه ۱۹/۰۵/۱۳۹۵ نیز از بانوان عزیز تست گیری بعمل خواهد آمد و مطمئناَ با این رکورد ها مقام ها و مدال های خوش رنگی در انتظار ماست.

ندای چاراویماق: اخرین حرف؟

با تشکر از خبرگزاری ندای چاراویماق که از اوضاع و احوال رشته دو میدانی باز دید کردند

دو میدانی

تهیه گزارش : خبر نگار پایگاه خبری ندای چاراویماق، توحید حیدری