• تاریخ: مرداد 11, 1395
  • شناسه خبر: 11969

تبدیل شدن زمین فوتبال به چراگاه دام+تصاویر

 به گزراش ندای چاراویماق ؛ زمین فوتبال چاراویماق که تنها زمین فوتبال این شهرستان  به حساب می آید این سالها حال و روز خوشی ندارد. این زمین فوتبال در اثر بی توجهی  رها و حالا تبدیل به چراگاه دام شده است و هر بیننده ای که ا ...

 به گزراش ندای چاراویماق ؛ زمین فوتبال چاراویماق که تنها زمین فوتبال این شهرستان  به حساب می آید این سالها حال و روز خوشی ندارد. این زمین فوتبال در اثر بی توجهی  رها و حالا تبدیل به چراگاه دام شده است و هر بیننده ای که از کنار آن می گذرد و وضعیت آن را می بیند، دل آزرده از این همه بی توجهی می شود.

   ۷۱

بی توجهی به زمین فوتبال شهرستان چاراویماق  و تبدیل شدن زمین به چراگاهی برای دام!، دل ورزشکاران و ورزش دوستان این شهرستان  را که خاطرات خوبی از آن به یاد دارند و سالها با رنج و سختی خود را به این زمین می رساند و مسابقات مهییجی را در آن برگزار می کردند، به درد می آورد.

۷۰

زمانی بود که ورزشکاران با پای پیاده به این منطقه می آمدند و به ورزش می پرداختند و مسابقات زیادی در این زمین برگزار می شد و این مسابقات تماشاچیان و مشتاقان زیادی را از سراسر چاراویماق و روستاهای اطراف به سمت خود می کشانید، ولی اکنون با وجود وسایل نقلیه فراوان که میتوان به راحتی و با صرف زمان کمتری به این منطقه رسید، دیگر شکوه گذشته را ندارد.

 ۷۲

امیدواریم مسئولین تربیت بدنی شهرستان چارایماق و استان اذربایجان شرقی  فکری به حال این زمین ورزشی بنمایند، با برگزاری مسابقات متعدد در این زمین و حصارکشی زمین فوتبال برای دور ماندن از وجود دام و سر و سامان دادن به وضعیت رختکن، جایگاه بازیکنان و تماشاچیان، این زمین فوتبال رونق گذشته را به ورزش چاراویماق و روستاهاش به ارمغان بیاورد

لازم به یاد آوری است در صورت توجه به این زمین و با داشتن آب و هوای بسیار مطبوع در فصل تابستان، می تواند یکی از پایگاه  های برگزاری اردوهای مختلف تیم های فوتبال از سراسر کشور شود.