• تاریخ: تیر 17, 1395
 • شناسه خبر: 11699

دولت پول های پرداخت شده نامتعارف را به بیت المال بازگرداند

نماینده مردم هشترود و چاروایماق در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید در این ارتباط علاوه بر عذرخواهی از مردم، اقدام به برگرداندن پول های پرداخت شده نامتعارف به بیت المال و برکناری خاطیان کند. ...

امینی

به گزارش ندای چاراویماق,  سیدحمزه امینی، در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: حقوق‌های نجومی و نامتعارف معضلی جدی در جامعه بوده که لزوم مقابله با آن توسط دولت با همکاری قوای قضائیه و مجلس شورای اسلامی احساس می شود.
وی تاکید کرد: دولت باید در این ارتباط علاوه بر عذرخواهی از مردم، اقدام به برگرداندن پول های پرداخت شده نامتعارف به بیت المال و برکناری خاطیان کند.
نماینده مردم هشترود و چاروایماق در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت باید با بررسی ریشه‌های این موضوع، موارد را به اطلاع عموم برساند تا مردم در جامعه شفاف‌سازی را لمس کنند.
امینی، ادامه داد: با توجه به اینکه پرداخت این گونه حقوق ها علاوه بر زیر پا گذاشتن عدالت اجتماعی موجب نارضایتی مردم می شود باید در سریع ترین زمان ممکن با آن برخورد شود.
وی، با قدردانی از هوشیاری مردم در این ارتباط، گفت: این هوشیاری، تلنگری به دولت زد تا اقدامی سریع در این خصوص انجام شود.
نماینده مردم هشترود و چاروایماق در مجلس شورای اسلامی یادآوری کرد: نظام جمهوری اسلامی، مردمی و مبتنی بر اصول اسلامی بوده و تمام مسئولان باید با خلوص نیت به این نظام خدمت کنند.
امینی، افزود: در نظام جمهوری اسلامی همه باید مقید به مسائل شرعی باشند چرا که دین اسلام به ساده زیستی اشاره کرده و ولایت فقیه نیز بر این مسئله بسیار تاکید دارد.
وی، با بیان اینکه دریافت حقوق های متفاوت در جامعه متداول و مورد قبول است، گفت: اختلاف حقوق افراد باید براساس مدیریت، دانش و توانایی فرد باشد و این اختلاف حتی نباید به بیش از حد مجاز و تا ۲۰۰ برابر برسد.
سیدحمزه امینی، دریافت حقوق‌های نجومی توسط برخی مسئولان را امری ناپسند دانست و ادامه داد: نباید مسئولان خود را خارج از گردونه این نظام بدانند.
شهرستان های هشترود و چاراویماق با حدود ۱۱۰ هزار نفر جمعیت در جنوب شرقی تبریز مرکزآذربایجان شرقی واقع و دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی هستند.

 • ایلدیریم - تیر 18, 1395 در 6:35 ق.ظ

  با سلام

  برادر عزیز جناب امینی بار دیگر آموزش و پرورش بزرگ مردی همچون رجائی رضوان الله تعالی علیه به عرصه

  خدمت برای مردم ایران زمین به پایتخت روانه کرده جرقه های حق خواهی و رضایت خداوند حق تعالی از متن

  مصاحبه آن عزیز پدیدار است امیدوارم زمینه های ارتقاء و محبوبیت شما را روز به روز در سخنرانی ها و مصاحبه ها

  در اذهان ملت نمایان شود . با خدمت صادقانه در چاراویماق و هشترود دعای خیر مردمان مستضف و مظلوم آن دیار

  شما را به رتبه های بالاتر صوق خواهد داد ان شا ءالله