• تاریخ: خرداد 10, 1395
  • شناسه خبر: 11246

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه چاراویماق برگزار شد+تصاویر

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان چاراویماق صبح امروز با حضور جانشین فرماندهی سپاه عاشورا و مسئولان شهرستانی و خانواده های شهدا و ایثارگران برگزار شد. ...

به گزارش ندای چاراویماق، صبح امروز طی مراسمی با حضور سرهنگ قادری جانشین فرماندهی سپاه عاشورا، اعضای شورای تامین، فرماندهان نظامی و انتظامی، فرماندهان رده های بسیج، عشایر منطقه، بسیجیان و جمعی از خانواده های معظم شهداء؛ سرهنگ عباس رستمی  به عنوان فرمانده جدید ناحیه سپاه چاراویماق  منصوب و از زحمات سرهنگ علی علیدوست فرمانده سابق این ناحیه تقدیر بعمل آمد.

DSC_5851

فرمانده سابق سپاه ناحیه چاراویماق  نیز در این مراسم با اشاره به خدمت چهار ساله خود در این شهرستان اظهار کرد: لباس سبز پاسداری لباس شهدا و لباس سربازان امام زمان (عج) است.

سرهنگ علی علیدوست  به برخی از برنامه‌های اجراشده در زمان خدمتی خود اشاره کرد و گفت: احداث ساختمان‌های حوزه و پایگاه‌های مقاومت، افتتاح سوله‌ ورزشی و اسفالت مکان صبحگاه و حیاط حوزه ها از مهم ترین برنامه های اجرایی اینجانب بوده است.

DSC_5860

سرهنگ قادری جانشین فرماندهی سپاه عاشورا در ادامه مراسم  با اشاره به اینکه استکبار جهانی با تمام حیله ها به جنگ با مردم آمده تا آنها را درگیر جنگ اقتصادی کند؛ گفت: هدف اصلی دشمن مردم هستند تا با فشار اقتصادی مردم را روبروی مسئولین نظام قرار دهد ولی دشمنان این مردم ولایتمدار و مقاوم را نشناختند مگر مردم کم شهید دادند؟ مگر مردم کم هزینه دادند؟ صاحبان اصلی این انقلاب و مملکت مردم هستند و خود نیز حافظ آن می باشند و هرگونه تهدیدی را خنثی می کنند.

وی افزود: مردم همواره در صف مقدم انقلاب هستند چه در جنگ تحمیلی و چه در جنگ اقتصادی، مردم برای نان و آب انقلاب نکردند بلکه این انقلاب اسلامی و الهی است که برای احیای ارزش ها بوجود آمد.

سرهنگ قادری به سنخان رهبری  درباره انقلابی ماندن اشاره کرد و گفت: همه باید تلاش کنیم که هم از نظر مادی و هم از نظر معنوی انقلابی بمانیم به طوری که بین رییس یک اداره و  فرمانده یک سپاه با مردم عادی نباید تقاوتی وجود داشته باشد.

 

وی گفت: از خداوند طلب می کنیم که خادمان صادق و خوبی برای این مردم ولایتمدار باشیم و ما در نیروهای مسلح خدمتگذار مردم هستیم.

DSC_5876

امام جمعه چاراویماق نیز  در این مراسم بااشاره به اینکه مکتب نظام جمهوری اسلامی ایران برگفته از اسلام ناب محمدی(ص) است گفت: در تمامی مراحل تاریخ شاهد عدالت‌خواهی اسلام بودیم و خواهیم بود.

وی با اشاره به رشادت های سپاهیان گفت: هر کجا اتشی روشن شده است قطعا سپاه ان را خاموش می کند و هر کجا نیز ظلمتی باشد یقینا سپاه آن را به روشنایی خواهد کشاند.

زرنقی ضمن تقدیر و تشکر از سرهنگ علی دوست. وی را فردی متدین و انقلابی و وفادار به آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی دانست و از جناب سرهنگ رستمی نیز خواست تا با جدیت راهرمانده قبلی را ادامه دهد.

DSC_5910

سرهنگ عباس رستمی فرمانده جدید ناحیه چاراویماق  نیز در این مراسم بابیان اینکه سرهنگ علی علیدوست همواره به‌عنوان فرمانده بنده است اظهار کرد: امیدوارم با همکاری تمامی مسئولین و همکاران در راستای ترویج فرهنگ تمدن اسلامی و رفع دغدغه‌های نظام گام برداریم.

در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات سرهنگ علی علیدوست  طی حکمی از سوی فرمانده سپاه عاشوراسرهنگ عباس رستمی به‌عنوان فرمانده سپاه ناحیه چاراویماق انتخاب شد.

DSC_5851 DSC_5853 DSC_5855 DSC_5860 DSC_5861 DSC_5862 DSC_5863 DSC_5865 DSC_5866 DSC_5872 DSC_5876 DSC_5885 DSC_5886 DSC_5889 DSC_5890 DSC_5893 DSC_5897 DSC_5898 DSC_5901 DSC_5903 DSC_5904 DSC_5910