• تاریخ: اسفند 13, 1394
  • شناسه خبر: 10330

انتظارات مردم هشترود و چاراویماق از منتخب خود در مجلس دهم چیست؟

به گزارش گروه سیاسی ندای چاراویماق، نیمه دوم سال ۹۴ با تب و تاب شدید انتخابات در شهرستان های هشترود و چاراویماق سپری و سرانجام بعد از برگزاری انتخابات پر شور و حماسی در هفتم اسفند، منتخب مردم برای بهارستان مشخص و به رقاب ...

۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱

به گزارش گروه سیاسی ندای چاراویماق، نیمه دوم سال ۹۴ با تب و تاب شدید انتخابات در شهرستان های هشترود و چاراویماق سپری و سرانجام بعد از برگزاری انتخابات پر شور و حماسی در هفتم اسفند، منتخب مردم برای بهارستان مشخص و به رقابت‌های انتخاباتی در این شهرستان هاخاتمه داد. گرچه هنوز حرف و حدیث‌های انتخاباتی در برخی محافل به گوش می‌رسد، حتی برخی از هم اینک به فکر انتخابات ۴ سال آینده هستند.

مردم ولایتمدار شهرستان های هشترود و چاراویماق با هر انتخاب و گرایش سیاسی‌ که داشتند به مانند مردم سایر نقاط ایران اسلامی احساس تکلیف کرده و با حضور در پای صندوق‌های رأی به کاندیدای مورد نظر خود رأی دادند و اکنون بعد از مشخص شدن نتایج انتخابات انتظاراتی را از نماینده منتخب خود، نماینده‌ ای که نماینده همه مردم شهرستان  است دارند و شاید بتوان این انتظارات را اینگونه بیان کرد:

۱- با نصب العین قرار دادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب وظیفه قانون گذاری و نظارت بر اجرای قوانین در سراسر کشور را انجام داده و موجب سرافرازی مردم حوزه انتخابیه خود گردد.

۲- نسبت به قانون اساسی، آرمان‌های امام راحل و آرمان‌های شهدای انقلاب، شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای هسته‌ای و علمی و شهدای مدافع حرم وفادار بوده و احساس مسئولیت نماید.

۳- حفظ منافع مردم و نظام را بر منافع حزبی و سیاسی خود مقدم داند و در راستای حفظ عزت، اقتدار و استقلال جمهوری اسلامی با محوریت رهنمود‌های مقام معظم رهبری گام بردارد.

۴- نسبت به وظایف خود آگاهی کامل داشته باشد و خارج از حوزه اختیارات خود عمل نکرده و نماینده همه مردم باشد نه گروهی خاص و طرفداران خود.

۵- با اشرافیت کامل نسبت به اوضاع سیاسی منطقه موجب ایجاد وحدت بیش از پیش در شهرستان گردد.

۶- با توجه به توانمندی شهرستان در زمینه‌های مختلفی چون: معادن، گردشگری، نیروی انسانی کارآمد و کشاورزی گام‌های اساسی برای رشد موارد ذکر شده در حد بسیار مطلوب بردارد.

۷- با پیگیری‌های مستمر احداث بزرگراه میانه– میاندواب را سرعت بخشد و پیگیر احداث شهرک صنعتی چاراویماق و ورقه گردد

۸-به توجه به اینکه اکثر جمعیت شهرستان ها روستا نشین هستند، توجه بیشتری به روستاها از جمله راه روستایی داشته باشند.

۹- در آخر با تلاش برای تحقق مهمترین خواسته مردم منطقه هشترود و چاراویماق موجبات اشتغال پایدار برای مردم شهرستان به ویژه جوانان  منطقه را فراهم نماید؛ چرا که با رفع این مشکل به خصوص در شهرستان بسیاری از مشکلات موجود شهرستان چاراویماق مرتفع خواهند شد.