• تاریخ: اسفند 6, 1394
  • شناسه خبر: 10247

بیانیه اداره ورزش و جوانان چاراویماق برای انتخابات هفتم اسفند

جامعه بزرگ ورزش و جوانان بار دیگر با حضوری حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری حضوری همه جانبه درپای صندوق های رای خواهند داشت ...

۸۵۲

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای چاراویماق ، متن پیام به شرح ذیل است:
جامعه بزرگ ورزش و جوانان بار دیگر با حضوری حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری حضوری همه جانبه درپای صندوق های رای خواهند داشت.
جامعه ورزش و جوانان در پیامی آمادگی خود را برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اعلام کرد.

” انتخابات مظهر بیداری ملت ایران ، مظهر دفاع از انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی است، مظهر دفاع از استقلال کشور است. مظهر دفاع از عزت ملی است . مقام معظم رهبری”
جامعه بزرگ ورزش و جوانان با حضوری حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری حضوری همه جانبه درپای صندوق های رای خواهند داشت.
حضور در انتخابات یک وظیفه است و جامعه ورزش و جوانان نیز آمادگی خود را برای حضور گسترده در این عرصه مهم کشور در روز جمعه هفتم اسفند اسفند ماه اعلام می‌دارد.
وزیر ورزش و جوانان ، معاونان ، مدیران ستادی و استانی ، روسای فدراسیونها ، مربیان ، قهرمانان و جوانان ایران همگام با سایر مردم و مسئولان روز جمعه حضوری همه جانبه در پای صندوق‌های رأی خواهند داشت تا پشتیبانی خود را از خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کنند.