• تاریخ: اسفند 1, 1394
  • شناسه خبر: 10089

سید حمزه امینی کاندیدای انتخابات از هشترود و چاراویماق مطرح کرد

۴۶ سال درد مردم هشترود را لمس کرده ام/ مستقل وارد انتخابات شده ام/ یارانه نقدی باید به قشر آسیب پذیر جامعه داده شود/ بخش کشاورزی باید توسعه یابد ...

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی ندای چاراویماق به نقل از  پیک هشترود، در راستای رسالت خود مبنی بر معرفی تمامی کاندیداهای حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق جهت آشنائی هرچه بهتر مصاحبه هائی با کاندیداها ترتیب داده است.

 

سید حمزه امینی در سال ۱۳۴۸ در روستای ینگجه از توابع شهرستان هشترود دیده به جهان گشود. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات فارسی است و هم اکنون نیز دبیر آموزش و پرورش می باشد.

 

آنچه در زیر آمده مصاحبه خبرنگار پیک هشترود با وی می باشد:

 

DSCF6128

پیک هشترود: شماچه ظرفیتی برجسته تر از سایرکاندیداها درخود می بینید که به استناد آن بتوانید برای هشترود موثرتر و مفیدتر واقع شوید؟
احترام همه ی کاندیداها برای ما عزیز است و همه ی آنها افراد معتبر و مجرب هستند و برای هشترود اندیشه هایی دارند ولی بنده خود را مقیم شهرستان هشترود می دانم در شهرستان هشترود با مردمانش زندگی کرده ام و مشکلات مردم را بهتر از بقیه کسانی که از شهر های دیگر آمده اند می دانم و نتیجه مثبت بودن این کار را مقیم بودن خود در این شهر است و همه با نگاه به استعداد های خود، خود را می سنجند و  در این راه قدم می گذارند و مطمئن هستم که اگر این کار را برا عهده من گذاشته شود من به نحو عالی این کار را انجام خواهم داد. و افراد غیر مقیم نمیتوانند برای هشترود مفید واقع بشوند.

 

پیک هشترود: چه تضمینی برای برآمده سازی وعده اثبات به رای دهندگان مردم هشترود می دهید؟
من فکر نمیکنم تا حالا در جلسات خود به مردم وعده هایی داده باشم که این کار هارا می کنم چون خلاف قانون می باشد و دور از عقل است و عقل این کار ها را قبول نمیکند و من بین خود و خدا تعهد دارم که اگر در این کار قبول شوم تا حدی که در توانم است به مردم کمک کنم و تا الآن هیچ وعده ای نداده ام برای مردم از اخلاقیات حرف میزنم و در سخنانم اشاره کرده ام که تمام کاندیداها برای ما محترم هستند و برای مردم این اجازه را داده ام که این تفکر را نداشته باشیم که پای صحبت این بنشینیم و پای صحبت دیگران ننشینیم و در قرآن نیز آمده است مردم باید آزاد باشند و در تمام جلسات حضور داشته باشند و با عقل و درایت کاندیدای خود را انتخاب کنند.

 

DSCF6143

پیک هشترود: اولویت اولتان درحوزه نمایندگی هشترودچیست؟

مناسب نبودن آب شرب هشترود و در دوران عضو شورا نیز در مورد این مورد پیگیر بودیم نتیجه ای نیز بدست آورده ایم و عواملی نیز باعث شد که این تنیجه به هم بخورد و انشالله به آب شرب هشترود تأکید جدی خواهیم داشت تا خدمت عمومی برای جامعه و نسل آینده باشد.

در مورد اشتغال نیز اعتقاد دارم باید اول باید اتحاد ایجاد شود و امنیت شغلی در هشترود باشد آماده نبودن زیر ساخت ها و زیر ساخت ها آن زمانی درست می شود که در شهر اتحاد وجود داشته باشد و باید همدلی و همزبانی در شهر باشد که سرمایه گذار در هشترود سرمایه گذاری کند و اولویت اول من وجود اتحاد در شهر می باشد.
پیک هشترود: چقدربه جناح بندی سیاسی اعتقاد دارید؟ درسطح هشترود و ملی
جناح بندی آن زمانی جواب می دهد که هدف همه ی مردم پیشرفت منطقه باشد نه به خاطر کسب قدرت. من اینطوری تشخیص میدهم و می بینم که بعضی وقت ها کسب قدرت می باشد نه ارائه خدمت بنابر این بنده خودم را به عنوان کاندیدای مستقل معرفی میکنم به مردم. و انشالله در خدمت مردم باشم و وابستگی جناحی آنقدر قدرت خواهد داشت در منطقه و در مسئله نمایندگی من تمام جناح ها را به سمت خود خواهم کشاند.

اصلاح طلب و اصول گرا هیچ فرقی ندارد، دین و تقوا مهم است. بنده از حزب مردم هستم و اعتقاد دارم جناح بندی سیاسی در هشترود جواب نمی دهد. جناح بندی آن زمانی جواب میدهد که نیت کمک کردن به مردم باشد. مستقل هستم و فراجناحی نگاه می کنم.

 

DSCF6160

پیک هشترود: شروع فعالیت سیاسی شما از کی بود؟

 

از دوران عضویت در شورای شهر هشترود
پیک هشترود: هزینه انتخاباتی شما  از کجا تامین می شود؟ چقدر؟ فرهنگ تبلیغات صحیح راچگونه ارزیابی می کنید؟

از جیب مردم. به خاطر اینکه مردم من را وکبل خود می دانند و از جیب خودشان هزینه انتخابات را می دهند. افتخاز بنده این است مردم من را انتخاب کرده اند.

اما به نظر هزینه های گزاف در انتخابات کاری قبیح می باشد. اما هزینه نکنیم خواهیم ماند اگرچه بیشتر هزینه های ما در بخش هزینه های جاری است. متاسفانه بدعت هائی وجود دارد که برخی ها ظاهر را می بینند. مثلا در دوره قبل ندانستم چه کسانی به من کمک کردند.
پیک هشترود: آیا دوره های مختلف نمایندگی هشترود را ارزیابی میکنید؟ کدامیک رامی پسندید؟ اگربخواهیدازقبلی هاانتقادکنیدکدامیک راانتقاد میکنید؟
در این ۹دروره از عملکرد هیچ کدام یک از نماینده ها راضی نیستم. و از هیچ کاندیدا در منطقه آثاری دیده نمی شود. و قدمی برداشته نشده است.

 

DSCF6169

پیک هشترود: بیشترین وظیفه ی نمایندگان دربحث منطقه ای هشترود و ملی به طور مجزاکدام اند؟

 

۲ وظیفه اصلی وضع قانون و نظارت بر عملکرد دولت در منطقه خود است. دفاع از حق مردم در مجلس
پیک هشترود: درمجالس سخنرانی هایتان چه می گویید؟آیا از تخریب هم استفاده می کنید؟

 

اکثرا از اصول اخلاقی می گویم. به مردم می گویم تا بیدار باشیم تا بازنده نباشیم. به تخریب اعتقادی ندارم و استفاده هم نخواهم کرد. البته انتقاد سازنده باید باشد.

 

پیک هشترود: نظرشمادرمورد شایعات چیست؟آخرین شایعاتی که درموردخودشنیده بودید چه بود؟پاسختان به شایعات چیست؟
شایعه زمانی میباشد که ریشه ای داشته باشد واگر ریشه نداشته باشد بلافاصلا خنثی میباشد. مثلا مردم به سید بودن وی رای می دهند درست است مردم ما مذهبی هستند اما مردم ما تعصبی نیستند و توانائی های بنده را قبول دارند. رقبا باید شایعه درست کنند تا بنده را تضعیف کنند.

 

DSCF6169

پیک هشترود: چه حوزه ای را در توسعه هشترود موثرترمی دانید؟
در هردو حوزه برای مثال ما در چاراویماق امروز ذخایری نیز داریم به جای اینکه دولت برای حمل آن سرمایه گذاری کلانی داشته باشد و به شهرهای دیگر ببرد و در آنجاشرکتی بزند بدون هیچ هزینه ای ما میتوانیم این کار را در شهرستان خودمان نیز بکنیم.

اولویت اصلی در شهر به پایان رساندن سد سهند و یقیناُدر جامعه جواب میدهد و برای جامعه ی ما مؤثرتر میباشد.
پیک هشترود: آیا ورزش کار هستید؟طرفدارکدام تیم داخلی وخارجی هستید؟

 

به تمامی ورزش ها علاقه دارم و بیشترین ورزشی که میپسندم فوتبال میباشد. در خط حمله هم بازی می کنم. بنده طرفدار تیم تراکتورسازی هستم. اما طرفدار تیم خاص خارجی نیستم.

 

پیک هشترود: خانواده از کاندیدا شدنتان اذیت نمی شوند؟

خانواده ی من از کاندیدا بودن من ناراحت می شوند اما جواب من به آنها این است که در راه کمک به خلق آدم باید به زحمت بیافتد. و نیت این است که باید به مردم کمک کنیم.

 

DSCF6197
پیک هشترود: غیرمنتظره ترین انتظارمردم ازشماچه می تواندباشد؟

 

جبران شدن عقب ماندگی ۳۷ سالگی شهر در ۴ سال نمایندگی که این کار انجام پذیر نیست.

 

پیک هشترود: در مورد یارانه های نقدی که دولت واریز می کند چه نظری دارید؟

 

یارانه نقدی در این زمان مورد نیاز اقشار آسیب پذیر جامعه است اما اگر برنامه ای باشد تا این یارانه به بخش تولید وارد شود بشرطی که همه جامعه منتفع شوند ضروری است.

 

پیک هشترود: آیا آماده ی مناظره هستید؟

بله و با حضور مردم تا شاهد باشند.

 

پیک هشترود:ادامه خواهید داد یا انصراف خواهید داد درآینده؟
ادامه خواهم داد.
پیک هشترود: احساستان رانسبت به کلمات زیر به صورت کوتاه بیان کنید:
نماینده: خادم مردم

هشترود: منطقه ای پر از درد

پیک هشترود: پل خوب بین مردم و مسئولین

مجلس: محل فریاد زدن میباشد نه خوابیدن.

رقبای انتخاباتی: از رفیقان انتخاباتی می باشند.

فتنه ۸۸ : محکوم

شورای نگهبان:  از مکانهای مورد قبول من است.

مقام معظم رهبری: سرور من است.

رد صلاحیت: مورد قبول من میباشد.

تراکتور سازی: از تیم های محبوب من است.

سید حمزه امینی: از شخص های عادی جامعه است.

۷اسفند: روز سرنوشت ساز منطقه است.

۸ اسفند: روز شروع

ستاد انتخاباتی: کانون اخلاق و ادب است.

 

پیک هشترود: اگراز شما بخواهند هزینه تبلیغات را صرف اشتغال در هشترود بکنید چه می کنید؟
هزینه ای نیست که بخواهد تاثیرگذار باشد اما من اماده ام اگر همه کاندیداها بیایند من هم هستم.

 

پیک هشترود: در پست های قبلی خود چه خدمتی به هشترود داشتید؟

در دوران عضو شورا ما کار خانه ی جدول سازی ساختیم. شهری مدرن را برای مردم احیا کردیم. طرح توسعه مسجد جامع هشترود. خرید کارخانه آسفالت سازی. درست کردن میدان گنجینه کتاب. درست کردن بوستان نماز در ورودی شهر.

 

پیک هشترود: ژست انتخاباتی شما چگونه است؟
نه اعتقادی ندارم شعار را هم رد می کنم اما بنده هم متوسل به پیامبر اکرم (ص) شده ام.
پیک هشترود: آیا برای روز آخر تبلیغات سورپرایزی دارید؟
سورپرایز خاصی ندارم.
پیک هشترود: نسبت به دوره ی قبل چه تفاوتی کرده ایدتا مردم به شما اعتماد کنند؟
رشد فکری
پیک هشترود: صحبت پایانی؟
امیدوارم ملت شریف شهرستانهای هشترود و چاراویماق و بخش ها وروستا های تابعه با چشمانی باز اصلح را انتخاب نمایند. آرامش و ادب را هم رعایت کنند تا هیژ گونه اختلافی نیفتد.
DSCF6224

 

DSCF6227

 

پایان پیام/م.ا

  • عباسي - خرداد 30, 1395 در 7:16 ق.ظ

    سلام شرمنده اگر امکان داره شماره تلفن دفتر نماینده هشترود و وب سایت ایشان را برام بفرستید توی اینترنت هیچی پیدا نمیکنم